50 EUR za dizajnový objekt

50 EUR za dizajnový objektWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak milujete dizajn, ale nemôžete si dovoliť tie najextravantnejšie kúsky od dizajnérov, stále budete môcť padnúť za určité výtvory za nižšiu cenu, ktorej chýba štýl. Tu je 5 obľúbených návrhov za približne 50 EUR.

Juicy Salif

Je to pravdepodobne najznámejší objekt dizajnu! Odšťavovač Juicy Salif, podpísaný Philippe Starck, vás bude sprevádzať za vaše ranné šťavy, ale bude to predovšetkým socha skutočného dizajnu, ktorú môžete vystaviť v kuchyni. A nebude sa o ňom hovoriť, keď prijmete hostí, pretože objekt je kontroverzný. (59 EUR)

Detská stolička Magis Puppy

Nie, táto vtipná stolička nie je len pre deti! Naopak, vo vašej obývacej izbe prinesie elegantný dotyk a zvýrazní váš vkus pre hravý dizajn. Pre dokonalú dekoráciu si vyberieme biely model, ale pre väčšiu popovú atmosféru sa radšej stavíme na oranžovú verziu. (54 eur)

Babell XXL Koziol

Ak sa stôl nepoužíva, môže sa stať divadlom vašej lásky k dizajnu. Potom ponúkame slávnu Babellu od Koziola, ktorá bude tiež hrať úlohu dizajnérskej sochy v dome. Dajte si pozor, bude sa tiež používať pre vaše aperitívy, občerstvenie a iné jedlo pridaním dizajnérskeho nádychu. (43 eur)

Krása Leonardo Vase

Dizajn je pre vás predovšetkým o čistote formy a know-how. Váza Beauty od Leonarda je vyrobená pre vás. Vo svojej najvyššej verzii sa stáva sochárskou na stole, kuse nábytku alebo dokonca priamo na podlahe. Či už to kvetiny vítajú alebo nie, tieto dizajnové línie vsádzajú na dokonalosť a krásu, ako naznačuje názov. (45 EUR)

Tam Tam stolica

Hneď pod rozpočtom 50 EUR nebude mať stolička Tam Tam menší účinok! Naopak, klasický popový dizajn, zdá sa, že v dome ponúka vzhľad, ktorý je dizajnový a uvoľnený. Grafický a popový, neváhame ho znásobiť, aby sa zvýšil jeho dizajnový potenciál. (20 eur) Naše praktické videá s dizajnom dekorácie