Informácie

Video: šitie zhromaždených zhromaždených odevov

Video: šitie zhromaždených zhromaždených odevov

Chceli by ste pridať základný odev do ženskosti? Chcete urobiť pekné závesy a hľadáte nápady na ukončenie? Tak prečo sa nesnažíš zhromaždiť? Patrick Bride, riaditeľ spoločnosti „Janome France“, vysvetľuje, ako veľmi jednoducho urobiť zozbieraný volán pomocou šijacieho stroja.

Pozrite si video:

Pripravte materiál na zošitie zhromaždeného rúna

Predtým, ako začnete šiť záhyb, vedzte, že na vytvorenie krásneho záhybu potrebujete absolútne špeciálne vybavenie. Budete teda potrebovať textilnú látku: 739845 veľmi ľahká látka (napríklad závoj), šijací stroj, a najmä noha špeciálne prispôsobená na šitie zhromaždení. Tento prvok je nevyhnutný pre dobrý výkon vašej práce: umožňuje vám získať pravidelný, estetický a rýchly výsledok.

Zhromaždený zhromaždený volant

Ak chcete zošívať zhromaždené zvlnenie strojom, je to veľmi jednoduché. Po inštalácii špeciálnej pätky nainštalujte do svojho stroja tkaninu svojho ovládača: 739845. Šijete rovnomerným a pravidelným spôsobom, aby ste dosiahli elegantnejšie vykreslenie. Ako šitie postupuje, uvidíte pekne zhromaždené šaty, ktoré vášmu odevu prinesú ľahkosť a objem. Po ukončení šitia vyberte zo šijacieho stroja látku: 739845. Váš zhromaždený volán je teraz hotový. S pomocou Patricka Bride získate pravidelné zhromaždenie, ktoré dokonale uspokojí všetky vaše ľahké textílie. Pozrite sa na video Šitie zhromaždeného zhromaždenia na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.