Krátko

Video: ako pripraviť hodvábny kvet?

Video: ako pripraviť hodvábny kvet?

Potrebujete pekné kvety v správach: 739845 látka pre kompozíciu? Camille Languille, tvorca filmu „Coquetteries et Cie“, vás pozýva objavovať tajomstvá výroby hodvábneho kvetu.

Pozrite si video:

Pripravte plátky

Ak chcete urobiť hodvábnu kvetinu, prineste elektrickú dosku, guličkové železo, lepidlo na správy: 739845 látka, mosadzný drôt pripevnený s kúskom bavlny, vankúš razba, vlákno, kliešte s plochým nosom, aktuálna brožúra: látka 739845, fľaša s rozprašovačom a lístky so základným náterom narezané z hodvábu a ručne maľované. Začnite navlhčením okvetných lístkov postrekom po ich umiestnení do brožúry v správach: 739845 látka.

Razte a pripevnite plátky

Akonáhle sú vaše plátky navlhčené, odovzdajte zahrievanú guľôčku na okvetné plátno a jeho stopku, čím vytvoríte zaoblenie okvetného lístka. Práce na raziacom vankúši. Začnite zostavením dvoch okvetných lístkov srdca kvetu okolo kusu bavlny prítomnej na mosadznom drôte. Držte ich drôtom. Potom vytvorte ďalšie okvetné lístky, pričom dávajte pozor, aby ste vytvorili odlišné zaokrúhlenie v závislosti od miesta okvetného lístka na kvetine: čím ďalej je okvetné lístok zo srdca, tým menšie bude zaokrúhlenie. Na vytvorenie kruhu použite kliešte a označte hornú časť plátky. Okvetné lístky pripevnite v rozložených radoch, v radoch po troch. Každý rad zaistite omotaním okolo základne pomocou drôtu. Po dokončení naneste na drôt bod lepidla, aby ste zaistili upevňovací prvok. Vďaka Camille Languille za tieto tipy na vytvorenie hodvábneho kvetu. Pozrite sa na video Ako vytvoriť hodvábny kvet? na stránkach Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.