Podrobne

Video: ako si vyrobiť dlhý náhrdelník s rôznymi retiazkami?

Video: ako si vyrobiť dlhý náhrdelník s rôznymi retiazkami?

Máte veľa nesúladných reťazí a reťazí a neviete, ako ich nosiť? Chcete z recyklovaných predmetov vytvoriť originálny šperk? Sylvia Grandperrin, tvorkyňa značky „Les Joyaux de la Couronne“, vysvetľuje, ako vytvoriť náhrdelník z rôznych reťazí.

Pozrite si video:

Zostavte reťaze

Ak chcete urobiť pekný dlhý náhrdelník, vezmite niekoľko retiazok a niekoľko medzivrstiev, ako sú prstene alebo originálne perly. Na zostavenie reťazcov estetickým spôsobom vždy vložte medzi dva reťazce kúzlo pomocou techniky „pigtail“. Ak to chcete urobiť, uchopte nechty prstami. Pomocou klieští otočte klinec do stredu, aby ste vytvorili slučku. Potom navlečte túto slučku na jednom konci reťazca. Pritlačte základňu slučky pomocou ďalších klieští a otočte jednu z vetiev nechtu okolo dvoch zákrutov okolo tejto základne. Odrežte zvyšnú časť nechtu. Rovnakú operáciu vykonajte s vetvou zvyšného klinca, aby ste opravili prostredný prvok: získate tak dva „chvosty ošípaných“ s jediným klincom.

Zatvorte sautoir

Po zostavení všetkých reťazí a rozperiek zatvorte mostík. Na tento účel použite dva zlomené krúžky, ktoré vložíte do každého konca náhrdelníka. Cez jeden z týchto krúžkov prejdite karabínu. Do druhého krúžku vložte nastavovaciu reťaz, ktorá nastaví dĺžku náhrdelníka. Vďaka Sylvia Grandperrin za tieto užitočné tipy na recykláciu starých reťazcov. Pozrite si video Ako si vyrobiť dlhý náhrdelník s rôznymi retiazkami? na stránkach Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.