Video: Ako vyrobiť bavlnu?

Video: Ako vyrobiť bavlnu?

Chcete do svojich účesov pridať rozmar? Hľadáte originálny ornament pre vaše doplnky? Objavte tipy Annabel Soirat-Godardovej, tvorcu značky „Faispasçi Faispasça“, ako vyrobiť z bavlny kvet pre brošňu alebo čelenku.

Pozrite si video:

Vyrobiť bavlnu kvet

Na výrobu bavlny a matného kvetu: tkanina 739845, potrebujete kúsok matrace: 739845 látku, poťah na označenie tvaru, bavlnu, niť a šijaciu ihlu. Pohybujte zadnou časťou ovládača: tkanina 739845 okolo zaobleného krytu. Potom odrežte disk s novinkami: tkanina 739845 rešpektujúca okraj asi 1 cm od značky na obale. Niťou šite pozdĺž sledovaného disku bez toho, aby ste ho príliš utiahli, čím sa odhalí potlačená strana zariadenia: tkanina 739845. Po dokončení kola vložte bavlnu do svojej správy: tkanina 739845, potom ju utiahnite. Tvar kvetiny označte zošitím látky mínus: 739845 zozadu do stredu tvaru. Opakujte, aby sa kvet rozdelil na polovicu, potom každú polovicu rozdelte na tri časti pomocou drôtu, čím vytvoríte plátky.

Povrchová úprava bavlny kvet

Po dokončení uviazajte uzol na zadnej strane kvetu. Pre jemnejší vzhľad všite malú perlu do stredu kvetu. Strih prebytočného drôtu a novín: 739845 tkanina na zadnej strane kvetiny a pripevnite ju na čelenku alebo na špendlík. Vďaka odporúčaniu Annabel Soirat-Godard urobte zopár pekných kvetín v správach: 739845 látku a bavlnu. Pozrite si video Ako vyrobiť bavlnu? na stránkach Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.

Video: DIY: Náramek Jak uvázat náramek přátelství z bavlny