Podrobne

Video: Ako obklopiť perlu čipkou?

Video: Ako obklopiť perlu čipkou?

Už ste niekedy uvažovali o obklopení perly čipkou? Tento výtvor, ktorý je sexy a originálny, vám umožní získať jedinečné šperky, zatiaľ čo objem. Riaďte sa pokynmi Christine Giacomello, tvorcovej značky „Christine's creations“, aby obklopili perlu čipkou.

Pozrite si video:

Zabaľte perlu do čipky

Ak chcete dosiahnuť krásny efekt uzavretím perly do čipky, vyberte keramickú perlu. Odrežte kúsok viac alebo menej hrubého drôtu, bude to užitočné pri montáži perly na náramok alebo náhrdelník. Potom nakrájajte kúsok čipky vo farbe podľa vášho výberu, v závislosti na šperku, ktorý chcete vytvoriť, a farbe vašej perly. Pustite perlu uprostred tohto kúsku čipky, potom zatvorte látku: 739845 na perle. Perlu niekoľkokrát otočte tak, aby bola vo vnútri výstuže pevne uchytená: látka 739845. Získate perlu na jednej strane a tok čipky na strane druhej. Pripevnite perlu k čipke tak, že okolo nej zatiahnete niť farby, v ktorej ste perlu otočili; uviazať vlákno.

Povrchová úprava krásnej perly zabalenej v čipke

Ak chcete dosiahnuť krajší výsledok, odrežte vlákno. Odrežte tiež prebytočnú čipku, aby sa dosiahol tok ako malý kytica. Po dokončení tejto práce pripevnite svoju perlu na náramok alebo náhrdelník, striedajte holú perlu a perlu uzavretú v čipke. Na základe rady Christine Giacomello získate peknú perlu a čipku. Pozrite sa na video Ako obklopiť perlu čipkou? na stránkach Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.

Video: Insideeus - Ecstasy Official Video (Smieť 2020).