Video: Ako si prispôsobiť staré tričko?

Video: Ako si prispôsobiť staré tričko?

Vaše skrinky pretekajú, ale nemáte čo nosiť? Plánuje sa váš muž zbaviť všetkých svojich starých vecí? Nevyhadzujte, recyklujte! S Alexandrou Tanguy, tvorcom značky „Mademoiselle Pomme d'amour“, sa naučte, ako prispôsobiť staré tričko, aby sa z neho stal trendový odev!

Pozrite si video:

Vystrihnite svoje staré tričko a feminizujte ho

Vezmite si štandardné pánske tričko. Prvým krokom v prispôsobovaní je feminizácia trička. Ak to chcete urobiť, pomocou nožníc začnite odrezávaním rukávov a pravidelnejším vzhľadom na pôvodný šev. Pokračujte v práci na výstrihu. Položte tričko na stôl tak, aby golier smeroval k vám. Vystrihnite výstrih a pokúste sa dosiahnuť symetrický výsledok, aby ste dosiahli estetickejší efekt. Tvar vášho tričko je teraz ženskejší.

Vytvorte si tričko

Teraz, keď je tvar vášho tričko uspokojivý, musíte si na prispôsobenie prispôsobiť pás. Za týmto účelom si prineste ďalšie staré tričko, dokonca sfarbené. Ak je to možné, vyberte si tričko, ktoré zodpovedá farbe, ktorú ste práve feminizovali. Vystrihnite pásik s textom: 739845 látka po celej šírke druhého trička, aby ste získali pásik s textom: 739845 látka v tvare kruhu. Potom tento pás odrežte v smere výšky tak, aby vznikli dva konce. Oblečte si vopred narezané tričko a zviazajte pásku ovládacieho prvku: tkaninu 739845 okolo pása alebo pod hruď. Môžete si vytvoriť jednoduchý uzol alebo prepracovanejší uzol, v závislosti od požadovaného štýlu. Ďakujem Alexandre Tanguyovej za jej cenné tipy na prispôsobenie starého tričko. Pozrite si video Ako si prispôsobiť staré tričko? na stránkach Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.