Navrhnite univerzálny stôl s Bosch

Navrhnite univerzálny stôl s Bosch


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

V štúdiu alebo malej kuchyni je dôležité šetriť miesto pomocou trikov. Bosch to chápe a ponúka vám, aby ste si sami zostavili skladací stôl, ideálny pre malé priestory. Jeho hlavným prínosom? Ponúka dve použitia: pracovnú plochu a zrkadlo. Toto je krok za krokom na obrázkoch, ako to dosiahnuť. S vašimi nástrojmi!

Dodávky

- 2 drevené panely s rozmermi 80 x 60 x 2 cm - 4 kovové pánty - 1 zrkadlo 60 x 40 cm - 1 rolka škótskej pásky pre zrkadlo - 2 háčiky tvaru L + vhodné hmoždinky 6 mm - 1 vedro tmavo šedá akrylová farba - vrtáky do dreva 10 mm - vrták do betónu 6 mm - Skrutka (4 x 60 mm) - Papier alebo fólia na zakrytie laku - 1 maskovací páskový valec - 1 sada štvorca - 1 ceruzka - 1 dlhé pravítko - akumulátorová píla Bosch PST 18 Ll - akumulátorový skrutkovač Bosch PSR 18 Ll - striekacia pištoľ Bosch PFS 3000-2 - akumulátorová vŕtačka s kladivom Bosch. Unea Maxx dokončenie čas : Asi 5 hodín

Krok 1: Vytvorte nohu stola

Vytvorte nohu stola pre skladací stôl z prvého dreveného panelu. Použite na to ceruzku a na panel nakreslite obdĺžnik. Obdĺžnik musí byť nakreslený 10 cm od každého okraja panelu. Pri meraní a značení je užitočné použiť štvorec a dlhé pravítko.
Fotokredit: Bosch

Krok 2: Vyvŕtajte rohy

Vyvŕtajte štyri rohy nakresleného obdĺžnika pomocou vŕtačky do dreva 10 mm. Tip: vyvŕtaný otvor sa musí dotýkať vnútornej strany označených čiar, ale nesmie sa prekrývať.
Fotokredit: Bosch

Krok č. 3: Odrežte obdĺžnik

Nakreslite obdĺžnik nakreslený pomocou akumulátorovej skladačky a začnite rezaním uhlov.
Fotokredit: Bosch

Krok 4: Hrany obrúste

Rezané hrany brúsite pomocou akumulátorovej brúsky na dokončenie nohy skladacieho stola (čo bude tiež drevený rám zrkadla).
Fotokredit: Bosch

Krok 5: Natrite rám

Pracovný priestor prikryte ochranným filmom a drevený rám natrite striekacím zariadením na farby. Potom potiahnite kovové pánty a druhý drevený panel, ktorý bude neskôr tvoriť dosku stola, akrylovou farbou.
Fotokredit: Bosch

Krok č. 6: Upevnite pánty

Po zaschnutí farby namontujte nohu stola a hornú časť stola na krátke strany pomocou dvoch kovových pántov. Tip: Pred úplným naskrutkovaním pántov skontrolujte, či sa obidve drevené časti pri zložení úplne prekrývajú.
Fotokredit: Bosch

Krok 7: Označte polohu zrkadla

Označte polohu zrkadla na spodnej strane dosky stola. Aby ste to urobili, umiestnite zrkadlo na hornú časť stola a zarovnajte ho v strede tabuľky pomocou maskovacej pásky, aby ste označili obrys zrkadla.
Fotokredit: Bosch

Krok 8: Naneste lepiacu pásku

Naneste pásku na zadnú stranu zrkadla.
Fotokredit: Bosch

Krok 9: Umiestnite zrkadlo

Zrkadlo prevráťte a opatrne ho položte na stôl pozdĺž značiek.
Fotokredit: Bosch

Krok 10: Zostavte stôl

Hornú časť stola, pod ktorým je umiestnené zrkadlo, pripevnite na stenu pomocou dvoch kovových pántov, aby bolo možné stôl sklopiť. Najprv pomocou vrtáku do betónu s priemerom 6 mm a akumulátorového príklepového vŕtačky vyvŕtajte otvory, na ktorých budú závesy zaskrutkované do steny, a vložte príslušné hmoždinky s priemerom 6 mm. Závesy pripevnite k stene a stolu pomocou akumulátorového vŕtacieho kladiva. Potom zásobník sklopte a vložte dva háčiky v tvare písmena L na stenu, vpravo a vľavo od panelu. Háky v tvare písmena L zaisťujú stolovú dosku v sklopenej polohe, aby sa odkrylo zrkadlo. Ak chcete zrkadlo vrátiť do polohy na stole, jednoducho stlačte zrkadlo a otočte háčiky tvaru L v smere hodinových ručičiek
Fotokredit: Bosch
Objavte všetky naše dizajnérske jedálenské stoly MADE.COM


Komentáre:

  1. Zolin

    Myslím si, že je to vážne zlyhanie.

  2. Cartere

    Súhlas, pozoruhodná informácia

  3. Iyioluwa

    I'm sure you got confused.Napíšte správu