Krátko

Výšivky pre bohémsky štýl

Výšivky pre bohémsky štýl

Výšivka bola vždy plne integrovaná do dekorácie. V posledných rokoch však vyšívané vzory zaujali v katalógu trendov veľmi zvláštne miesto. Či už ich vplyv je cigánsky, ruský, hinduistický alebo dokonca východný, jedna vec je istá, majú vplyv. Dáme vám vedieť, prečo a ako používať výšivky na vytvorenie farebného vesmíru okolo pozvánky na cestovanie.

Dajte farbu

Kombinácia jasných farieb a jemnosti vyšívaných vzorov je pre oči skutočným potešením. Môžeme sa hrať s materiálmi, a tak dať ľubovoľnú postavu každému priestoru. Často nie je nedostatok rôznych štýlov: medzi honosnými modrými kvetmi, ružovými a bielymi rozetami, viacfarebnými grafickými vzormi alebo hojnými tvarmi je ťažké nájsť to, čo hľadáte. Odvážte sa vyšívať a nechať ich ozdobiť váš interiér. To je kľúč k originálnej a elegantnej bohémskej výzdobe.

V malých dotykoch

Ideálny spôsob, ako zmeniť ducha miestnosti bez toho, aby ste museli robiť obrovskú prácu: dôverujte príslušenstvu a jeho transformačnej sile. Neváhajte napríklad zvýrazniť kocku, vankúš alebo vyšívaný koberec. Milujeme teplo a autentickosť tohto typu dekoru, ktorý, ako sa zdá, pochádza priamo z exotického miesta. Najprv vyberte niekoľko malých detailov, aby ste si vytvorili novú, príjemnú a priateľskú atmosféru!