Mramorové dlaždice na mieru

Mramorové dlaždice na mieru

Pretože obklady môžu byť niekedy smutné, Studio Vertu Europe hrá kartu prispôsobenia tým, že ponúka vzorované dlaždice na výber z katalógu alebo na odoslanie remeselníkom. Prezentácia tejto služby na mieru šitú dekoráciu.

Originálne a kvalitné dlaždice

Na dotyk originality dlaždíc v kuchyni alebo v kúpeľni talianska spoločnosť Studio Vertu Europe, ktorá sa nachádza neďaleko Verony, pracuje so starým mramorom a aplikuje na ňu vzory. V jej katalógu nájdeme kvetinové vzory, ako aj staré mapy alebo kalifornské krajiny, ale skutočnou novinkou je, že môžete poslať svoj vlastný obrázok, aby ho mohli vytesať na mramorové dlaždice talianski remeselníci. Vaša obľúbená fotografia potom nadobudne plný význam vo vašom interiéri.

Dlaždice na všetky použitia

Štúdio Vertu ponúka viac ako dlaždice, ktoré môžete integrovať do svojej kúpeľne, ako aj do pozadia vašej kuchyne, a ponúka skutočnú dekoratívnu kolekciu na prispôsobenie vášho interiéru. Takto môžu byť dlaždice považované za pôvodné tácky alebo ozdobné tácky vďaka korkovej základni, ktorá ochráni vašu podporu pred poškriabaním a dodá vašim stolom štýl. Spočítajte 11 až 13 eur za mramorovú dlaždicu vo veku 10 x 10 cm. Je na vás, aby ste vymysleli svoj dekor s týmito skutočnými mramorovými dlaždicami, aby ste si ich prispôsobili! > Viac informácií na www.studiovertueurope.com