Video: Bižutéria: tvorba náramku z polyméru

Video: Bižutéria: tvorba náramku z polyméru

Polymérová hlina uľahčuje výrobu originálnych bižutérie. Maria z La Petite Manufacturing vysvetľuje, ako vytvoriť trendový náramok z polymérnej hliny.

Pozrite si video:

Tvorba náramku z polymérnej hliny

Ak chcete vytvoriť náramok z polymérnej hliny, začnite strihaním dvoch elastických nylonových nití mierne dlhších ako je veľkosť zápästia. Pripojte koniec každej nite a potom navlečte malé guľôčky na jeden z nití. Potom pridajte jeden z vašich predtým vyrobených kúskov z polymérnej hliny a potom znova navlečte malé guľôčky. Striedajte navliekanie kúskov polymérnej hliny a rovnaký počet malých guľôčok. Rovnakú prácu vykonajte aj na druhom drôte, pričom drôt zavediete do druhého otvoru guľôčok z polymérového ílu a rešpektujete počet malých guľôčok.

Zostavte si náramok z polymérnej hliny

Keď sú všetky guľôčky napnuté, zostavte si náramok z polymérnej hliny. Ak to chcete urobiť, odrežte uzol vyrobený na začiatku navliekania perál a vložte drviacu perlu. Prejdite druhým koncom drôtu, rozdrvte kovový lem pomocou klieští a prebytočný nylonový drôt prerušte. To isté urobte s druhým vodičom. S pomocou Márie získajte náramok z polymérnej hliny, ktorý je ideálny na oživenie vášho oblečenia. Pozrite si video Bižutéria: tvorba náramku z polyméru na Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.