Krátko

Video: Strieborné klenoty: vyrobte prívesok

Video: Strieborné klenoty: vyrobte prívesok

Chceli by ste si vyrobiť vlastné bižutériu zo striebra? Riaďte sa pokynmi Catherine Le Poah Taut, hovorkyne spoločnosti Paris Ateliers, a vytvorte jedinečný a originálny prívesok na strieborné pasty!

Pozrite si video:

Pripravte materiál na šperky zo striebornej pasty

Predtým, ako začnete, zozbierajte všetky materiály, ktoré potrebujete na výrobu strieborných šperkov. Potrebujete 20 gramov striebornej pasty, dva plastové pásy, prívesný prsteň, list s textúrou s motívom podľa vášho výberu, rezačku cookie v tvare kvetu, valec, dva kliešte, gumovú gumu a plastová fólia, ktorá bude slúžiť ako pracovný plán. Ručné náradie obaľujte olivovým olejom alebo mastným krémom.

Vytvorte základňu svojich šperkov zo striebornej pasty

Striebornú pastu vyrovnajte pomocou valca a umiestnite ju medzi prúžky, aby ste získali kúsok striebornej pasty rovnakej hrúbky ako tieto. Akonáhle je cesto dostatočne rozložené, položte naň textúrovaný list a prejdite valčekom, aby vzory prenikli do cesta. Odstráňte list a vytvorte si prívesok pomocou rezačky cookie. Nechajte zaschnúť pol dňa alebo 15 minút v peci pri 130 °.

Dokončite prívesok striebornou pastou

Ak je prívesok suchý, vyleštite jeho okraje a spodnú stranu pomocou brúsnej gumy. V blízkosti jedného z okrajov vyvŕtajte otvor s veľkosťou niekoľko milimetrov pomocou vrtáka alebo ihly s priemerom 1 mm. Pečte pri teplote 800 stupňov 1/2 hodiny, otvorte prsteň dvoma kliešťami a vložte prsteň. Vďaka Catherine Le Poah Taut za tieto cenné tipy na výrobu strieborného šperku s pastou! Pozrite sa na video Strieborné klenotnícke šperky: vytvorte prívesok na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.