Chyby, ktorým sa treba vyhnúť pomocou dlaždíc

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť pomocou dlaždíc


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Dlaždice vzor je veľmi pekný a my sme radi, že ho použiť na teplé strane domu. Dlaždice nám niekedy pripomínajú atmosféru chaty alebo atmosféru vidieka. Modrý gingham a červený gingham prinášajú autentickosť, zatiaľ čo farebné dlaždice prinášajú do vášho interiéru originalitu a pepř. Stručne povedané, dlaždice sú dekoratívnym prvkom, pokiaľ ich dobre používate. Tu je niekoľko chýb, ktoré nie je potrebné urobiť.

Chyba č. 1: Násobenie dlaždíc na stole

Ak existuje miesto, na ktorom majú dlaždice svoje miesto, je to na stole. Milujeme obrusy Vichy, ktoré nám pripomínajú atmosféru vidieckych domov alebo stola našich babičiek. Dlaždice sú tiež veľmi populárne na jedlách. Dlaždice by sa však mali používať striedmo. Ak sú prítomné na bielizni, rozhodneme sa pre solídny riad a naopak. Ďalší tip: nemiešajte modrý Vichy a červený Vichy a vždy kombinujte Vichy s bielou.

Chyba č. 2: Kladenie dlaždíc na všetky steny

Máte radi dlaždice? Nezneužívajte to. Dlaždice môžu mať svoje miesto na stenách. Existujú tiež vznešené tapety Harlequin alebo Designers Guild. Ale nedávajte na všetky steny! Dlaždice by sa mali umiestniť na jednu panvicu a kombinovať s koordinovanou rovinou. V rovnakom duchu nedávajte dlaždice na všetky podpery. Ak sa rozhodnete položiť dlaždice na steny, nedávajte ich na koberec, pohovku alebo posteľ.

Chyba č. 3: Miešanie kockovaných vzorov

Kombinácia vzorov je populárny trend, ale pri dlaždiciach je nevyhnutná obozretnosť. Nikdy nemiešajte rôzne koberčeky! Je to veľmi zlý vkus. Dlaždice môžu byť kombinované s hladkou alebo tkaninou s veľkými vzormi alebo dokonca s jediným vzorom. Napríklad pre atmosféru krajiny vložte obyčajný vankúš, kockovaný vankúš a vankúš so sliepkou alebo králikom.

Chyba 4: Neprispôsobujte dlaždice dekorácii

Existuje veľmi veľa kontrolovaných textílií. Je preto možné zvoliť dlaždice vhodné pre jej dekor alebo atmosféru, ktorú chcete vytvoriť doma. Ak máte teplý dekor, nábytok z dreva alebo z tepaného železa, váš spojenec je červený Vichy alebo modrý Vichy. Viacfarebné kockované koberce si tiež nájdu svoje miesto doma. Ak je atmosféra vášho interiéru moderná alebo moderná, mali by ste staviť na atypické dlaždice alebo veľké čiernobiele dlaždice. Môžete hrať s veľkosťou dlaždíc a farieb, ale dajte si pozor na nekonzistentné manželstvá!