Podrobne

Trend: Sonny Angel šialenstvo

Trend: Sonny Angel šialenstvo

Možno ste si všimli, že vtipné anjeli s kvetinovými, zeleninovými alebo živočíšnymi pokrývkami hlavy vtrhli do obchodov s dekoráciami a ďalších pomôcok. Sú to Sonny Angel, zbierateľné figúrky, ktoré sú hitom s deťmi, ale najmä s rodičmi. Využili sme veľtrh Maison & Objet, aby sme položili francúzskemu distribútorovi nejaké otázky.

Čo je Sonny Angel?

Je to malá 10 cm figurína z Japonska, ktorá predstavuje veľmi roztomilý anjel maskovaný ako ovocie, kvetina, zelenina alebo zviera. Zbierať alebo ponúkať je 8 sérií 12 znakov alebo 96 Sonny Angel. Pravidelne sa vytvárajú obmedzené série, ktoré ponúkajú zberateľom novinky najmä na Vianoce alebo Halloween.

Prečo to prosím?

Existuje veľa dôvodov pre úspech Sonny Angel! Najprv musíme pripustiť, že títo malí anjeli sú veľmi roztomilí, a preto pravdepodobne oslovujú dospelých aj deti. Jedna alebo dve figúrky sú dosť na polici, aby dali dekorácii hravú stránku. A je to priamo na trende, ako sme videli na scénegrafie Vincenta Grégoire, ktorá zdôrazňuje humorné a nekonvenčné dekoratívne predmety. Ďalej sa predávajú v „záhadných“ škatuliach, kde si môžete vybrať iba kolekciu, ale nie model. Máte tiež šancu na 1 zo 144, že narazíte na „tajného“ Sonny Angela, ktorý nepatrí do žiadnej zbierky a ktorý z vás urobí vynikajúceho zberateľa! Spočítajte 7,90 eura, aby ste si osvojili Sonny Anjela, ale dajte si pozor, pretože je ťažké zastaviť! > Viac informácií na sonnyangel-france.com

Video: ZEITGEIST: MOVING FORWARD. OFFICIAL RELEASE. 2011 (Smieť 2020).