Video: Svadobné šperky: výroba náhrdelníka

Video: Svadobné šperky: výroba náhrdelníka

Prichádza veľký deň a ešte ste nenašli príslušenstvo podľa svojich predstáv? Čo keby si si vyrobil vlastné svadobné šperky? Hélène Grassin, autorka šperkov a doplnkov „Paulette et Bicyclette“, vám poskytne najlepšie rady na výrobu náhrdelníka.

Pozrite si video:

Vytvorte svadobný náhrdelník

Ak si chcete vyrobiť svadobný náhrdelník, potrebujete saténovú stuhu, bielu alebo farebnú, ako aj ozdoby v správach: 739845 látka. Pri výbere šírky saténovej stuhy berte do úvahy svoju morfológiu: vysoké ženy budú uprednostňovať širokú stuhu, zatiaľ čo ženy s malými krčkami sa radšej obracajú na tenké stuhy. Stuhu preložte na polovicu a pomocou ihly a nite zašite ozdobu. Pre ďalšie vylepšenie jemne posuňte ornament doľava alebo napravo od pásky.

Vyberte si ozdobu

V správach je veľa ozdob: 739845 látka. Vyberte si ju podľa témy a svojich predstáv. Ak nájdete aj niekoľko dostatočne elegantných okvetných lístkov, môžete tiež prekrývať niekoľko ozdob, aby sa uľavilo. Zvážte pridanie perly a prípadne farebnej perly do stredu kvetu získaného ornamentami. Pre väčšiu bezpečnosť prejdite vlákno niekoľkokrát. Nakoniec prikladajte dôležitosť kvalite ornamentov a stuhy, aby ste dosiahli estetickejší výsledok. Doplnkový tip: Ozdoby pripevnite napríklad na malý špendlík, aby ste ich umiestnili napríklad na klopu bundy. Môžete tak prejsť od jednoduchého ornamentu k originálnejšiemu príslušenstvu počas večera. Použite radu Hélène Grassinovej na výrobu svadobného náhrdelníka, brošne alebo čelenky. Nájdite video Svadobné šperky: urob si náhrdelník na Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.