Aké farby zodpovedajú koži?

Aké farby zodpovedajú koži?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Koža bola v našich interiéroch videná už viac ako 30 rokov. Tento ušľachtilý materiál si však zachoval svoju príťažlivosť aj v najmodernejších dekoroch. Na jeseň 2013 zostáva koža veľmi prítomná a je k dispozícii donekonečna: od nábytku po ozdobné predmety vrátane nástenných krytín. A vy sami nastavíte tón! Vďaka farbám, ktoré sa s ňou rozhodnete spojiť, sa koža dokáže prispôsobiť všetkým štýlom. Vintage, rafinovaný, ultramoderný? Akú omáčku ozdobíš?

Vo veku hnedá koža, ideálna pre priemyselný štýl

Nemožno vynechať dobré staré klubové kreslo a jeho „starú školu“ kúzlo. Či už ide o starú koženú pohovku s modernými líniami alebo anglické krčové kreslo v štýle anglickej krčmy, vintage hnedú kožu tohto šatku treba len zvýrazniť. Aby sa predišlo celkovému vzhľadu ranča, trochu zastaralá, stávka na priemyselný štýl, ukotvená v duchu doby. Vezmite si inšpiráciu zo sivej škály (od myši po antracit), odvážte sa pár dotykov čiernej a kovovej a udržujte si krémové tóny, ktoré to všetko spoja. Ak chcete zdôrazniť príjemnú stránku vašej starej kože, môžete vyraziť červenú farbu plédom, vankúšmi alebo tkaninami v odtieňoch jantárovej, oranžovej alebo tehlovej farby.

Prírodná koža ecru pre príjemnú atmosféru

V ecru farbe kože si kladieme prírodný vzhľad. V obývacej izbe okolo pohovky usporiadame skutočnú vidiecku prechádzku: ženatý s ľahkými drevinami, béžový chlpatý koberec, biele vankúše a bielizeň, bielizeň alebo svetlo taupe, vaša prírodná koža bude vrcholom prehliadky. Zelená je samozrejme súčasťou! Mandle, dubové machy, pistácie alebo anízu zafarbia túto teplú atmosféru, ktorú chceme zachovať jednoduchú.

Čierna koža, špičková trieda ... bez nadmerného množstva!

Čierne kožené poťahy môžu rýchlo urobiť váš dekor neosobným a zmeniť váš interiér na medzinárodnú čakaciu miestnosť. Cieľom je vyhnúť sa tomu, aby sa do strohého štýlu nedostal a zároveň si zachoval čaro čiernej kože, nadčasový. Vzhľadom k tomu, čierna je ľahké vziať, ponúka širokú škálu možných štýlov. Prvá voľba: triezvy a moderný dekor. Biele / čierne manželstvo s dizajnovým nábytkom so štvorcovými čiarami je vhodné, ale nezabudnite na všetky odtiene sivej, ktoré by mohli narušiť túto jednotvárnosť. Na zahriatie atmosféry sa tiež odporúča dotyk farby (od tyrkysovej po purpurovú až citrónovú žltú). Môžete sa tiež rozhodnúť pre viac bizarné dekorácie, s čalúnenou čiernou pohovkou, honosnými textíliami s „bláznivými“ vzormi a prúžkom efektnej tapety!

Biela koža: čistá, škandinávska alebo prímorská

S bielou kožou ste rozmaznaní podľa výberu: vziať si modré tóny - jaseň, obloha alebo námorníctvo - a naplavené drevo, ste inšpirovaní prímorským štýlom. Vždy v pokoji, severskom štýle Veľmi dobre sa k nemu hodí, s kreslami s kompasovými nohami a bielymi koženými sedadlami, blond drevom a dotykmi zelenej alebo oranžovej farby. Nezabudnite si vybrať jemné tóny, aby ste zachovali túto pokojnú atmosféru. Nakoniec, ak sa rozhodnete pre bielu koženú pohovku, porozmýšľajte o modulárnych modeloch, ktoré kombinujú kožu a látku a vytvárajú tak veľmi priame manželstvo farieb.


Komentáre:

 1. Kijinn

  Myslím, že nemáš pravdu.

 2. Zura

  It turned out to enter only through the Internet Explorer =)

 3. JoJoktilar

  Možno budem súhlasiť s tvojím názorom

 4. Page

  Som s tebou spokojný

 5. Laziz

  Big to you thanks for the help in this question. I did not know it.

 6. Otis

  Je to dobrý nápad.Napíšte správu