Mini ma, Lilliputian verzia Dolce Gusto

Mini ma, Lilliputian verzia Dolce Gusto


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Zdá sa, že Francúzsko, krajina syra a sťažovatelia. Okrem toho 70% francúzskych majiteľov zistilo, že v našej kuchyni nie je dostatok miesta. Je potrebné povedať, že každá druhá kuchyňa vo Francúzsku má rozlohu 10 až 15 m², čo je relatívne málo, ak musíte pripraviť omáčku z Béarnaise, rebrový steak, gratinovaný daupino, ratatouille a plávajúci ostrov (minimálna únia vo Francúzsku pre jedlo). Ako si teda urobíte priestor na varenie bez toho, aby ste sa sťažovali? Po minimách je tu Mini me, zmenšená verzia Dolce Gusto, aby sa na pracovnej ploche vytvoril priestor!
Nenechajte sa zmiasť tým, čo vyzerá pred dospievaním, ktoré vyplýva z vyššie uvedeného obrázka. Ak je Mini mini malý, nie je vyhradený pre tých, ktorí ešte nemajú právo dať whisky do svojej kávy. Je zrejmé, že na začiatku školského roka sa pod stroje snažia všetko pre všetkých, aby zviedli mladých ľudí a študentov, ktorí budú neskôr vernými spotrebiteľmi (aspoň to sa od nich očakáva). Ale vzhľadom na stav našich kuchýň, ktoré som spomenul v preambule, sme prakticky všetci znepokojení.

Kto má najmenšiu?

Po Vivy v Tassime je tu Mini me v Dolce Gusto. Pokiaľ ide o rozmery, stroj zostáva diskrétny ako hviezdica, ktorá by v lete príliš profitovala z ľadu, pretože jeho veľkosť som našla len v prípade, že nebude rozbalená. Balenie by preto malo byť 30,5 x 19,4 x 37,5, užšie, ale vyššie a hlbšie ako balenie Nespresso U (sme na to dosť). Je tiež ľahší ako Vivy (2,3 na 2,5 kg). Aby sme to zjednodušili, povieme, že máme tri kompaktné stroje a tri malé šablóny, ktoré sú rovnaké.

Kto má najlacnejšie?

Po rozmeroch sa okamžite dostaneme k cene, pretože často máme peňaženku úmernú veľkosti našej kuchyne. Dolce Gusto Mini me je vyhlásený za 99 eur, rovnako ako Tassimo Vivy. Iba Nespresso U je vyššie uvedený výrez s oficiálnou cenou 139 eur. Nikto tu samozrejme nemá v úmysle kúpiť kávovar za vysokú cenu, keď viete, že môžete využiť zľavovú ponuku pre tento druh produktu takmer 6 mesiacov ročne. Platí to aj v tomto prípade, keď Tassimo Vivy prepláca 30 EUR do 31. decembra a 40 EUR za Mini Me Dolce Gusto do 20. októbra. Nakoniec sa zdá, že najhospodárnejším riešením týchto nových strojov je Mini Me s cenou 59 EUR po preplatení oproti 69 za Tassimo Vivy a 139 za Nespresso U (ale máme klubovú kartu, dajte si pozor).

Kto má najkrajšie?


Znížením sa zdá, že výrobcovia kávy trochu stratili svoju identitu. Žiadne kudrlinky, žiadna strata miesta pre krásu gesta, takže stroj, ktorý je dosť nízky, bez ohľadu na značku. Pokiaľ ide o farby, zostávame na základnej úrovni (s výnimkou oranžovej farby Nespresso U) a farbách čiernej, červenej, bielej a šedej. Osobitná zmienka pre dvojtónový Mini me, ktorý je stále bližšie k očakávaniam cieľového publika „young / broke / original“.

Ale najmä kto má to najlepšie?

Zostane to otázka vkusu: budeme naďalej uznávať Nespresso za jeho grands crus a jeho 19 barov tlaku, ale vždy ho budeme kritizovať za to, že sa naleje iba do kofeínu. Dolce Gusto a Tassimo tiež ponúkajú veľké množstvo nápojov (40 za prvú a 30 za druhú). Je zrejmé, že sa nemôžete pýtať príliš veľa zo stroja, ktorý dokáže sledovať čaj s čokoládou a potom kávu. Nezabúdajme na to, že spotrebitelia hľadajú predovšetkým taký rušivý stroj ako jukebox. Nemá zmysel gestikulovať, zatiaľ čo lamentuje kvalitu kávy, teplotu vody alebo mix štýlov. Z tohto dôvodu Dolce Gusto dáva menej hokejky, ktorá sa má poraziť, pretože oznamuje všetkých tých 15 barov tlaku proti iba 3,3 (zlým) barom pre Tassimo. Krups Dolce Gusto, Mini me, YY1500FD (Anthracite) a YY1501FD (Cherry), 99 EUR.


Video: Lilly Meraviglia - MISERO CONO AL LIMONE Prod. Becko


Komentáre:

 1. Frasco

  Aká je atraktívna odpoveď

 2. Edwardo

  Súhlasím, užitočné informácie

 3. Tomik

  Excuse me, the message is taken away

 4. Grolrajas

  Wacker, it seems to me, it is a brilliant phrase

 5. Tehuti

  Gratulujem, myslím si, že je to skvelý nápad

 6. Samutilar

  Ľutujem, že nemôžem nič urobiť. Dúfam, že nájdete správne riešenie. Nezúfajte.

 7. Shakagrel

  Pripojím sa. Všetko vyššie povedala pravdu. Poďme diskutovať o tejto otázke. Tu alebo v PM.

 8. Carlos

  Bravo, skvelé myslenieNapíšte správu