Do kancelárie prichádza aj domáci trend

Do kancelárie prichádza aj domáci trend

Podľa štúdie Observatória o francúzskej a vonkajšej rekreácii Campingaz, 1 z 2 Francúzov uprednostňuje pred vstupom do kancelárie svojho „domáceho“ pikniku pred nákupom sendviča alebo iného hotového jedla. , Súvaha je preto jasná, „domáci“ vychádza z domu a vyváža sa do kancelárie, čím vznikne v kuchyni nový základ: obedový box alebo obedový box.

Nový spôsob stravovania

Francúzi chcú jesť lepšie! A to zahŕňa prípravu jedál. Už žiadne jedlá, v ktorých sa ingrediencie podobajú množstvu chemikov, dnes chceme ovládať náš tanier výberom vlastných ingrediencií, aby sme mohli jesť zdravé výrobky. Potešenie z varenia zvyšuje jeho nároky a prináša von kancelársky piknik pre 1 francúzsku osobu z 2. Inšpirovaný Japoncom, ktorý jesť obed v krabiciach, umenie bento, pre zdravé jedlo, tak pristál vo Francúzsku. A ak bento najskôr zodpovedá tradičnému japonskému jedlu, označuje tiež rozčlenenú škatuľu, do ktorej sa ukladá jedlo a ktorú Francúzi kultivovali!

Stále vynaliezavejšie škatule

Pripravte si jedlo na prácu, ale pod podmienkou, že to urobíte štýlovo! Na splnenie tejto požiadavky sa Francúzi najprv obrátili na bento boxy. Výrobcovia rýchlo ponúkli veľa tipov na prepravu obeda. Dokonca aj slávna značka Tupperware potom začala pôsobiť vo viacerých estetických zbierkach s peknými farbami. Značka Lékué bola veľmi dômyselná a preskúmala francúzsku špecifickosť sendviča a dokonca ponúka obaly na prepravu bagiet a nakrájaného chleba. Pokiaľ ide o Aladdina, opravuje bento box s malou praktickou valcovitou krabicou s rukoväťou a Black + Blum znovu podáva misku s jedlom pomocou rozdelenej platne, ktorá obsahuje všetko, čo potrebujete. Niečo na objavenie pikniku!