Krátko

Nízke ceny obľúbených na Maison & Objet

Nízke ceny obľúbených na Maison & Objet

V tomto vydaní časopisu Maison & Objet nešetríme energiu, aby sme spríjemnili každodenný život. Zrazu značky predstavili ozdobné doplnky, ktoré budú vyzerať skvele vo vašom interiéri bez toho, aby vás zničili! Malý výber štyroch obľúbených položiek, ktoré si môžete okamžite ponúknuť.

Nízke ceny pri stole

Tabuľka je súčasťou nášho každodenného života! Je to miesto, kde sa celá rodina stretáva a zaberá čas spolu. Zrazu, jeho sublimácia, aby potešila každého, preberie svoj plný význam. Na veľtrhu Maison & Objet v septembri 2013 sme znovu objavili slávne poháre Duralex a ich príjemne retro stranu, ktorá evokuje najmä jedálne. Dobrou správou je, že si teraz môžeme všetky tieto okuliare dovoliť a že sú lacné (6 eur). A aby sme mohli sviatočný pohľad na všetky jedlá a predovšetkým na detské občerstvenie, zamilovali sme sa do služby My Little Day, kde nájdete veľmi dekoratívne kartónové riady, originálne slamky na krútenie nápojov alebo slávnostné dekorácie, ako sú napr. XXL pompoms.

Nízke ceny vrhajú svetlo na dekor

Pre domácu teplú a veľmi dekoratívnu atmosféru vyzývame svetlo! A pre pekné osvetlenie bez porušenia banky sme si všimli značku Smart Candle, ktorá ponúka pekné doplnky na zvýraznenie vášho interiéru. Naše obľúbené? Matné šálky, do ktorých nasadzujeme sviečku a ktoré sú k dispozícii v nie menej ako ôsmich farbách (4,30 EUR). Prijímame tiež girlandy (22 eur) La Case de Cousin Paul, ktoré vytvoríte s farbami, ktoré sa vám páčia, ako aj vzdušné pruženia (34 eur), ktoré vám dodajú originálnu žiarovku!