Výukový program: náramok z morského povrazu

Výukový program: náramok z morského povrazu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Myzotte je ilustrátorka, grafická dizajnérka a náhodou je matkou troch (čoskoro štyroch) detí. Na svojom blogu zdieľa DIY inteligentné, okamihy života a inšpirácie. Dnes ho nájdeme pre super tutorial, námorný darčekový náramok, ktorý je ideálny pre Deň matiek.

Materiál

Budete potrebovať: - novinky: 739827 vlna, sieťovina (prelamovaná vlna), alebo ak to nie je hustá bavlnená niť (jutový štýl) - bláznivý plast - nožnice - farebné ceruzky alebo značkovače alkoholu - sviečka - zlatý drôt - veľká drevená korálek

Fázy

1. Vytlačte šablónu pre morské tvary a sledujte ich na bláznivom plastu. 2. Vyfarbte plastové kusy. Otvory tiež naplánujte (vyvŕtajte nožnicami alebo pomocou dierovača). 3. Varte (obyčajne asi 3 až 6 minút v závislosti od rúry, predohriatej na 175 °). 4. Odrežte prúžok vlnenej sieťoviny asi 25 cm. 5. Pripojte šialené plastové kúzla drôtom. Budete musieť skrútiť drôt, aby ste ich pevne upevnili v sieťach správ: 739827 vlna. 6. Na konci navlečte lem a zablokujte ho. Za týmto účelom môžete voskovať na obidvoch koncoch sviečkou - presne rovnakou technikou, ako keď obnovujete roztierané čipky. (Pozor, túto inštrukciu musí vykonať dospelý človek). 7. Pripojte náramok k zápästiu a perlu prepadnite cez sieťku, aby ste ju natiahli a udržali náramok uzavretý.

Nakoniec

Tam idete! Krásny domáci náramok námorníkov!

Vďaka Myzotte za jej vytvorenie! Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašich náramkov na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našej Pintereste!