Informácie

Dyson DC52, infiltrátor bez filtra do školy

Dyson DC52, infiltrátor bez filtra do školy

Áno, je to zotavenie, ako elegantne povedal Zidane, keď bol zodpovedný za prelakovanie pruhov trávnika na štadióne, zatiaľ čo sa smial. A naozaj je niečo, čo sa smiať o tých (a stále príliš málo), ktorí skutočne pokračujú v službe so začiatkom školského roka a ktorí budú musieť vytvoriť takmer vojenské plánovanie, aby sa zabezpečilo vzdelávanie detí a údržba domu. , Dobre tu nenájdete nič, čo by vám mohlo pomôcť udržať si spratkov, ale poradie otázok a čistotu. Možno budem mať dobré správy s novým vysávačom Dyson.
Trvalo mi niekoľko dní predškolskej prípravy (a najmä návrat detí na školské lavičky), aby som s nadšením pokračovala v novinkách na tomto blogu. Aj keď moja očarovaná zátvorka leta bola dlhá (takmer mesiac, ak sa nemýlim), dúfam, že sa mi bude dať odpustiť za super zaneprázdnený program školskej dochádzky a úplne nový dizajn dvoma mesiacov (palce). Pokiaľ ide o novinky, už teraz môžem potvrdiť, že toto obdobie bude intenzívne a mám v úmysle získať informácie o tom, kde je (v Paríži tak často), aby som vám priniesol rôzne témy. Budúce pondelok budem v Maison & Objet, prvý pre mňa. Do dnešného dňa vám odporúčam začať tento školský rok úplne novým vysávačom od spoločnosti Dyson, DC52. 20 rokov po prvom bezsáčkovom vysávači „bez straty sania“ sa James Dyson vracia s novým modelom, ktorý ako obvykle vyžadoval roky výskumu (presných 6 rokov) a patentové prihlášky tuctom (Presnejšie 195). Spoločnosť dokonca zašla tak ďaleko, že zaplatila 160 000 € na nákup suchého prachu potrebného na výkonnostné testy (Mazette! Povedať, že mám šťastie pod nohami a že som to ani nevedela!).
Tento nový model a priori vyzerá veľmi podobne ako predchádzajúci model a napriek tomu má niečo viac alebo menej. Odteraz už nebude potrebné opakovane čistiť predmotorový filter vášho vysávača. Už žiadne fušky, ktoré nám často chýbali kvôli nedostatku času / túžby / a načo je to? Presne o tom hovorme: filter pred motorom slúžil na šetrenie motora citlivého na najmenšie prekážky. Aby sa zabránilo slávnej strate odsávania, filter musel pôsobiť ako ochranná clona. Ak nový model DC52 dokáže bez neho, je to vďaka technológii Cinetic.
Cyklonická technológia, ktorá priniesla úspech vysávačom Dyson bez vakua, umožňuje vďaka odstredivej sile zachytávať prach v kolektore. Čím menšie sú cyklóny, tým lepšie sú filtrované, ale s takou zmenšenou veľkosťou sa tiež pravdepodobne upchajú (trochu ako preťaženie mýta, keď príde príliš veľa áut naraz). Aby sa zabránilo hromadeniu prachu a vytvoreniu bariéry, konce cyklónov (ktoré sú na červenej fotografii viditeľné na červenej fotografii) oscilujú: trasením spôsobia, že padnú akékoľvek častice prachu. ktoré by sa mohli upchať. Najmenšie takto absorbované častice už nie je potrebné filtrovať ... aspoň to som pochopil. Kedy bude bezsáčkový vysávač, filter a najmä prach bez prachu? Vysávač Dyson Cinetic, DC52, od 549 € (k dispozícii od októbra 2013)