Krátko

Malé ceny, ktoré robia deti šťastnými

Malé ceny, ktoré robia deti šťastnými

Povedzme, že deti milujú ozdobné doplnky za predpokladu, že sú zábavné! Chcú sa baviť so všetkým, čo nájdu po ruke. Aby sme im urobili radosť a ponúkli im miestnosť, ktorá im vyhovuje, našli sme tri nápady za nízke ceny.

Dom len pre nich za menej ako 50 eur

Aby mali deti vlastný malý kútik, ponúkame im malú chatu, ktorú umiestnia do svojej izby. Nájdete v látke, ktorá napodobňuje skutočné domy a ďalšie vo forme teepee, ale aj malé kartónové chaty, ktoré si môžete prispôsobiť. Potom budú miestom, kde sa môžu uchýliť.

Legrační koberec za menej ako 30 eur

Aby sme miestnosť oteplili a ponúkli im detské ihrisko, položili sme koberce. A lepšie ako jednoduché koberce, vyberáme vzory, ktoré im umožnia baviť sa. Nájdete tu napríklad modely, ktoré budú slúžiť ako autosedačka pre chlapcov a iné ako pekáreň pre dievčatá. Pokiaľ preferujete vzdelávací model s písmenami alebo číslami!

Pekné svetlo za menej ako 50 eur

Na záver, aby sme rozvíjali fantáziu tých najmenších, ponúkame im ultra dekoratívnu lampu, ktorá bude sledovať tému alebo vášeň vášho dieťaťa! Niektoré stropné svetlá ponúkajú originálne zavesenie, ako sú hviezdy, planéty, kvety alebo dokonca motýle, ktoré vrhajú pôvodné tiene. Ideálne na vymýšľanie príbehov ležiacich na koberci!