Detské motívy sú späť!

Detské motívy sú späť!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Na konci leta sa ozvučia jednoduché a zábavné tvary pre celý dom. Malé postavy, svetlé farby, zjednodušené detaily, ako sú deti a prenájom! Facelift a nekonvenčná strana, ktorá pobaví celú rodinu, od najmenšej po najstaršiu.

Módna grafika

S retrospektívou Keitha Haringa v Musée d'Art Moderne de la ville de Paris a na 104, ste tento trend nemohli vynechať. Umelec, ktorý zomrel pred viac ako dvadsiatimi rokmi, urobil zo svojich malých postáv skutočný podpis. Táto grafika, ktorú by sme mohli označiť za detskú, sa napriek jej skutočným plastickým vlastnostiam stala v posledných rokoch veľmi trendy. Rozmery sa stávajú falošnými, prehnané výrazy, telá sa predlžujú ... Výsledok: nájdeme tam kresby nášho detstva a kresby našich detí. Zjednodušené modely predstavujú hravý a nepredvídateľný aspekt v našom každodennom živote, ktorý s radosťou objavujeme tento návrat k novej kolekcii textílií Ikéa! O programe: osušky, v ktorých voda tečie veľkými kvapkami alebo záclonami, ktoré predstavujú vtipné ručne kreslené mužov ... (objaviť v prezentácii nižšie).

Doma

Aby ste si túto atmosféru nevytvorili doma, nemohlo byť nič jednoduchšie: zobrať jedno alebo dve deti, vaše alebo tie z vašich blízkych, za lakť a ponúknuť im popoludnie kreslenie. Za pár eur investujete do farebných značiek, farieb a bielej knihy. Potom, čo ste chránili pohovku a stôl, dajte prednosť začínajúcim umelcom. Môžete tak zostaviť skutočné fresky za nízke ceny pre potešenie rodičov a detí. Tieto obrazy sa potom inštalujú priamo na stenu, s rámom alebo bez neho. Môžete tiež nechať na svojich malých príšerách, aby si prispôsobili jednoduchý pár bielych záclon pre jedinečný dekor!Komentáre:

 1. Ellison

  Podľa mňa je to zrejmé. Zdržím sa komentárov.

 2. Mazull

  I congratulate, your idea simply excellent

 3. Jusida

  Nemáš pravdu. Som si istý. Budeme o tom diskutovať. Píšte do PM, budeme komunikovať.

 4. Dajin

  Also that we would do without your brilliant idea

 5. Nalrajas

  Podľa môjho názoru robíte chybu. Navrhujem o tom diskutovať. Pošlite mi e -mail na pm.

 6. Cyril

  Toto je nemožné.

 7. Waldon

  For me it is a very interesting topic. Dajte so sebou, budeme komunikovať v PM.Napíšte správu