Komentáre

Obnovenie výkyvných uzáverov, návod na použitie

Obnovenie výkyvných uzáverov, návod na použitie

Obnovenie výkyvných uzáverov samo osebe nie je náročná prevádzka a šetrí nákup nových uzáverov, ktoré by sa mohli ukázať ako menej pevné a menej atraktívne ako tie, ktoré máte. Ako správne obnoviť svoje hojdačky? Viac článkov na tému: Pracovné ponuky pre montáž okien

V akom období a ako ich zrušiť zo svojich väzieb?

Vaše žalúzie (drevené, tradičné atď.) Sa musia pravidelne udržiavať. Tým nemyslíme každý mesiac, ale z dôvodu pravidelného vystavenia nepriaznivému počasiu (vietor, sneh, slnko, dážď) je dôležité ich každých 5 rokov renovovať. Musíte tiež vziať do úvahy klímu vášho bydliska: pri mori sú uzávery poškodené oveľa rýchlejšie. To znamená, že musíte dávať pozor na to, aby drevo neprasklo alebo nezačervenalo, a začať uvažovať o renovácii po 2-3 rokoch. Za týmto účelom budete musieť uvoľniť svoje hojdačky, pomerne jednoduchá obsluha. Uzávery sú držané pántmi, preto ich bude potrebné jednoducho zdvihnúť. Niektoré môžu byť upevnené pomocou anglického pántu. V takom prípade buď odskrutkujte záves, alebo na mieste opravte okenice, ak je to vhodné.

Základný materiál

Pomocou štetcov, maliarskeho noža, škrabiek, brúsneho bloku a vibračnej brúsky rozložíte chemickú striekačku, produkt na ošetrenie, ktorý ste si vybrali, drevnú buničinu, škvrny a antikorózne laky. Uzáver musí byť rovnomerne zakrytý, aby na jednej strane nebol viac morený a ošetrený. Nezabudnite si obliecť rukavice, pretože tieto výrobky sú mimoriadne toxické. Môžu ísť tak ďaleko, že spôsobia lézie na koži. Práca vonku je nevyhnutná, pretože pary z materiálov sú pre pľúca veľmi nebezpečné. Okrem toho nechajte podlahu po jej pokrytí, aby ste ju chránili, aby pracovali najmenej štvrtinu hodiny.

Odstraňovače a drevná buničina?

Stripery sú pre ľudské telo stále rovnako zlé, aj keď sú oveľa menej ako predtým. Ich účinnosť však už nie je dokázaná. Starý náter zmizne veľmi rýchlo pôsobením striptéra. Špachtľou stačí len zoškrabať farbu, ktorá začne blister, nezabudnite na zákulisia a vrany a voila! Vo forme gélu, kvapaliny alebo aerosólu si vyberiete odstraňovač, ktorý najlepšie zodpovedá vášmu povrchu. Na strane drevnej buničiny nejde o odstránenie farby, ale o opravu nedokonalostí dreva a o zabránenie tomu, aby sa na ňu naďalej hrýzlo počasie. Po nanesení drevnej buničiny musíte počkať, kým uschne a potom ju obrúste. Drevo uzáveru bude preto hladké a rovnomerné. Keď tieto kroky skončia, všetko, čo musíte urobiť, je zafarbiť okenice a budete mať úplne nový pár okien. Toto je obnova zariadenia!