Komentáre

Stoličky a sedacie súpravy: poťahy na vylepšenie všetkého

Stoličky a sedacie súpravy: poťahy na vylepšenie všetkého

Už vás nebaví vaša červená pohovka a stoličky potrebujú trochu faceliftu? Neprepadajte panike, nemusíte meniť všetok nábytok, pretože im môžete dať nový vzhľad prijatím veľmi dekoratívnych poťahov.

Prečo si obliekame?

Ak chcete využiť výhodu výberu poťahov, urobte malý výpočet. Pridajte cenu pohovky, kresla a štyroch alebo šiestich stoličiek a potom porovnajte túto cenu s cenou poťahov: úspory sú zrejmé! Poťahy majú preto tú výhodu, že vášmu interiéru dávajú nový vzhľad v rekordnom čase a bez toho, že by tým vznikli obrovské náklady. Ale tiež vedzte, že vám umožnia zjednotiť váš interiér vytvorením jednoty medzi obývacou izbou a jedálňou alebo medzi pohovkou a nesúladnými kreslami. A pre tých, ktorí majú radi zmenu, vedzte, že si môžete napríklad zmeniť pokrývku podľa ročného obdobia, a to na mieru vyrobenú dekoráciu!

Výber správneho obalu

Pri výbere poťahov na stoličky, pohovky alebo kreslá sa musíte najprv zaoberať rozmermi. Ideálne je, že modely sú mierne nastaviteľné pomocou uzlov, aby sa dosiahol dokonalý pokles. Potom uprednostňujte pevné materiály, aby vydržali v priebehu času a skontrolujte, či je údržba ľahká (napríklad práčka). Nakoniec urobte cestu na dekoráciu! Uprednostňujte holý model, ktorý bude nadčasový a zaistí, aby vaša farba dokonale harmonizovala so zvyškom vašej dekorácie. A voila!