Krátko

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť, s dvojfarebným nábytkom

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť, s dvojfarebným nábytkom

Dvojtónový trend je na jeseň v plnom prúde. Stoličky, stoly, stoličky, prednostne vyrobené z dreva, ale aj doplnky, ako sú vázy alebo príbory, sa nechajú zviesť farbou. Objekty sú iba namaľované, aby zanechali druhú časť drsnú, čo je efekt, ktorý napáda hlavne škandinávsky štýl, aby ho okorenil a dodal mu modernejší alebo ešte dizajnovejší vzhľad. Zaujala vás táto nová vlna vĺn? Máte pravdu, tiež ju máme radi! Tak zistite, ako skombinovať tento štýl bez toho, aby ste sa pokazili!

Chyba číslo 1: nerešpektovanie štýlu

Dvojfarebný nábytok sa zameriava na škandinávsky štýl. Aby sa nenarušila harmónia, je vhodnejšie zahrať si kartu celkového nordického vzhľadu. Nábytok, farby, materiály koordinujú váš interiér a vibrujú so severnými akcentmi. Napríklad vo vašej jedálni sa rozhodnite pre dvojfarebný stôl s bielymi nohami, ale vyvarujte sa spájania stoličiek. Vyberte si tieto drevené so šedou plsťou alebo prúteným sedákom. Vylepšené viac, váš stôl vynikne o to viac!

Chyba číslo 2: nepáči sa jasnými farbami

Aby sa tento trend naplno rozvinul vo vašom interiéri, je lepšie staviť na farbu. Ružová, žltá, modrá alebo zelená, pokiaľ možno vo svetlých farbách, sú na tomto nejasnom vyobrazení. Jediná neutrálna farba povolená pre chladnú farbu interiéru, biela!

Chyba číslo 3: nie je dôkladná

Upozorňujeme, že tieto kusy nábytku sú krehké! Všimli ste si to, ale dvojfarebný nábytok má hlavne farebné nohy. Taktiež, aby ste neskončili s maliarskymi trieskami, buďte opatrní pri vysávaní, aby ste svoj vysávač nezaviazali na podstavec vášho nábytku.

Chyba číslo 4: zneužite ju

Ak chcete zachovať jemnosť tohto štýlu, ktorý príjemne zvýrazňuje nohy nábytku alebo krivky vázy, nezneužívajte ho. Riskujete nadmernú dávku. Na vytvorenie štýlu bude stačiť váza umiestnená na polici a bočný stolík v blízkosti pohovky. Tieto farebné tóny interpunkčne interiérovajú bez zbytočného odkladu.

Chyba číslo 5: zmiešanie s kravatou a farbivom

Dvojtónový trend je inšpirovaný štýlom uviazania a farbenia, ale vo viac úprimnej verzii. Ak sa vám tieto dva ozdobné štýly páčia, vyberte si jeden alebo druhý! Ich spájanie znamená ich zrušenie. S iným duchom a kultúrou sa veľmi dobre nemiešajú.

Chyba číslo 6: neodvážiť sa to urobiť sám

Určite existuje nesporný výber veľmi módneho nábytku, ktorý si osvojil dvojfarebný štýl. Ale aby sme sa bližšie pozreli, prečo sa pustiť do prispôsobovania kusu nábytku alebo predmetu, ktorý si je viac istý svojím vzhľadom. Aby ste to urobili, musíte priniesť nádobu na farbu dosť jasnej farby, štetec, doštičku na brúsenie vopred a kotúč na farbu, aby nedošlo k pretečeniu. Je to len na vás!