Podrobne

Nový trend v dekorácii: dvojfarebný efekt

Nový trend v dekorácii: dvojfarebný efekt

Dvojtónový trend, ktorý sa práve nachádza v časopisoch a katalógoch, sa zobrazuje na nábytku a ozdobných doplnkoch. Ako sú jemne namočené do plechovky od farby, chodidlá bočného stola alebo stola podstavca alebo dno fľaše sú pri kontakte s farbou zafarbené. Zastavte sa na tomto novom hnutí, ktoré na pár týždňov narastá!

Variant kravaty a farbiva

Pripomína vám to niečo? Farba čiastočne na závesoch alebo vankúšoch, ale v odtieňoch tónu. Won! Kravata a farbenie trend, ktorý už niekoľko období vyvolala kúzlo na dekor. Dnes sa presadzuje v plných farbách, ktoré sú dokonca povolené na nábytku. Hranica medzi odtieňom a pôvodnou farbou podpery je jasná a úprimná, čo ponúka modernejšiu verziu podpery, ktorá ju prijíma.

Trend, ktorý stimuluje dekoráciu

S jasnou preferenciou pre drevený nábytok dvojfarebný trend prekonáva časť svojej pôvodnej farby a zdobí živé farby, ktoré vynárajú materiál. Od neónovej ružovej po lagúnovú modrú až čistú bielu alebo vodnú zelenú je farba na stretnutí s týmto trendom, ktorý flirtuje so škandinávskym nábytkom. Bočné stolíky s kompasovými nohami, jedálenské stoly s čistými líniami, svetlé drevené stoličky zvyšujú svoju triezvosť dotykom farieb.

Naše rady, ako si ich privlastniť

Ako bolo uvedené vyššie, dvojfarebný trend dodáva farbe pýchu. Táto dekoratívna fantázia, ktorá sa zmocňuje nábytku a predmetov, sa má konzumovať s mierou. Prečo? Ak nechcete nechať ujsť svoj účinok a hrozí nebezpečenstvo štetca proti predávkovaniu, osvojte si iba kus nábytku, ktorý máte medzi zvyčajným nábytkom. Podobne na poličku umiestnite sériu dvojfarebných váz, ktoré sú usporiadané vedľa seba, ale vyhnite sa ich rozptylu dvojfarebnými predmetmi.

Choďte tam zadarmo!

Bojíte sa unaviť z tejto fantázie na vašom nábytku alebo ozdobných predmetoch? Toto hnutie, ktoré sa nedávno začalo s výrobkami dekorácií, inšpiruje tvorba známych a známych dizajnérov. Je zaručené, že bude mať účinok roky. Farba určite existuje, ale je prítomná bez okázalosti, aby iba zdôraznila dizajn nábytku alebo predmetu.

Naše obľúbené dekoratívne predmety

Prvými, ktorí prijali dvojtónový trend, boli škandinávske značky. Aby sme vymenovali aspoň niektoré, Bloomingville a House Doctor mu dali peknú ozvenu v ich najnovšej zbierke na jedálenskom stole a niektorých z ich váz. Iné známe a všeobecne známe značky ako Fly alebo Monoprix ho pripevňujú na malý nábytok za veľmi nízke ceny. A slávna značka zásielkového obchodu La Redoute neodolala ani! A kedy ho prijmete?