Objavujem techniku ​​prispôsobenia textilu

Objavujem techniku ​​prispôsobenia textilu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Navrhovanie, s kúskami noviniek: 739845 látka, niečo od A po Z, či už ide o odev alebo ozdobné predmety, nie je ani zďaleka také ľahké ... zvlášť keď neviete alebo vy nepáči sa šiť! To neznamená, že nemáme tvorivú dušu ... Umenie textilného prispôsobenia vám to ihneď ukazuje!

Čo je to „zákaznícky textil“?

Transformujte, zdobte, prispôsobte si svoju vlastnú citlivosť, aby ste dali predmetu druhú životnosť (vankúše, bielizeň, tašky, látky, podpery sú nekonečné!): To je textilní úprava. V istom zmysle umenie recyklácie, ktoré je veľmi módne a ktoré si vyžaduje veľa fantázie ... a trochu materiálu ... Najjednoduchšie, keď začnete s touto disciplínou, je praktizovať „prispôsobenie ozdôb“. Na rozdiel od toho, čo by sme mohli nazvať „prispôsobenie transformácie“, čo si vyžaduje viac techniky šitia, pretože spočíva v úprave úplného vzhľadu odevu (pridávame skupinu správ: 739845 látka na zväčšenie , namiesto zipsu, ktorý už nefunguje, pridáme do nich šustenie ...), úprava dekorácie spočíva v ozdobení vašej podpory ozdobnými prvkami, ktoré jej dodajú nový vzhľad. Na tento účel môžete použiť niekoľko materiálov a niekoľko techník.

3 ľahko prístupné techniky a materiály, aby ste mohli začať

Prenos textilu vám umožní použiť niektoré pekné ilustrácie na vašu správu: 739845 látka. Musíte len kresliť a tlačiť na transferový papier alebo nájsť hotové ilustrácie, ktoré zodpovedajú vášmu projektu dekorácie (existujú všetky druhy transferov vo všetkých štýloch). Železná rana na textilný transfer aplikovaná na vašu podporu a voilu! Nažehľovacie ozdoby ako nechty, kamienky, trblietky, vinylové vzory, vopred narezané plstené tvary ... tiež slúžia ako ozdoby na ozdobenie vašej podpory. Textilná maľba (čo môže byť dokonca v úľave!), vám umožní predstaviť si autentické dekorácie. Na veľmi úspešné vykreslenie prvých testov s textilnou farbou použite lepiace šablóny. (Vzory sú veľa a výber je obrovský!) Teraz uchopte svoje staré tričko a začnite!


Komentáre:

 1. Khyl

  Je mi ľúto, ale podľa môjho názoru sa mýlili. Dokážem to dokázať. Napíš mi v PM, hovorí s tebou.

 2. Ansgar

  Myslím, že toto je veľmi zaujímavá téma. Pozývam všetkých, aby sa aktívne zapojili do diskusie.

 3. Bedver

  Myslím, že toto je skvelý nápad

 4. Nataniel

  Are there more options?

 5. Ramiro

  I congratulate, the admirable idea and it is timely

 6. Broderic

  Thanks, can, I too can help you something?Napíšte správu