Články

Fúzy dráždia dekor

Fúzy dráždia dekor

Johnny Deep ich prijal a dokonca aj Brad Pitt a vy, kedy začnete? Hovoríme samozrejme o fúzy! Kým sa zdobia, fúzy sú na vzostupe. Vďaka tomuto elegantnému atribútu všetkých nerešpektujúcich sedmokráskov sa znateľne vráti, aby ste vo svojich interiéroch vyťažili nádych humoru, ktorý je vždy vítaný!

Výzdoba sa u mužov inšpiruje

Tentoraz sa dekorácia išla pozrieť na stranu fyzického vzhľadu jedla. V programe sú fúzy vo všetkých štýloch, s jasnou preferenciou fúzy mušketier (ale bez kozy), dokonca Hercule Poirot. Koniec na každom konci vo veľmi jemnom bode zahnutom nahor, je rovnako zábavný ako dekoratívny. Oveľa modernejšie vo výzdobe je zriedkavé stretnúť sa na ulici so skutočnými.

Čo sa konkrétne týka dekorácie?

Inštalácia všade v dome nájdete fúzy na vankúšoch AM PM alebo na stenách v Pöm le bonhomme s nálepkami alebo ešte neočakávanejšie na nohách vašich dverí pomocou rohoží Urban Outfitters, ktoré vás privítajú s dobrým humorom. Musí sa prijať, je rezervovať skutočné miesto vo vašom interiéri. Napríklad na pohovku položte jeden vankúš na fúzy alebo nalepte niekoľko nálepiek predstavujúcich ten istý fúzy na stenu. Miešanie s inými vzormi môže predávkovať. Teraz je rad na vás hrať!