5 predmetov na hon na výzdobu miestnosti za nízke ceny

5 predmetov na hon na výzdobu miestnosti za nízke ceny

Éra blších trhov a predaja garáží je august! Je preto viac ako inokedy možné nájsť dobré dekoratívne ponuky, retro aj lacné, očariť interiér a prinútiť ho zmeniť vzduch pred začiatkom školského roka. Zamerajte sa na spálňu s našimi top 5 predmetmi, ktoré je potrebné loviť (a odkláňať)!

Vrstvené cestovné kufre = nočný stolík

Čo sa týka dobrých nálezov na bleších trhoch, staré cestovné kufre sú bezpečnou stávkou. A z dobrého dôvodu ich vo dekorácii odtrhávame ako horúce koláče, ich autentická verzia cesty a vzhľad staromódneho globetrottera, ktorý si vybudoval úspech. V spálni je najlepším riešením stohovať 2 alebo 3 vedľa postele, aby sa improvizoval sofistikovaný nočný stolík ...

Vyblednutý rebrík = trendový držiak šperkov

Rebríky sú trendy! Takže, ak máme to šťastie, že sa stretneme tvárou v tvár s opotrebovaným modelom, neváhame, vezmeme to. Štetcom a maľovaním neskôr budete mať k dispozícii držiak na módne doplnky v ľudskom meradle, kde sa dajú zavesiť v štýle, pumpy (pri pätách), šatky, slnečné okuliare, náhrdelníky a náušnice. Elegantné, však?

Stránky starej knihy = nezvyčajná výzdoba steny

Dajte si pozor na staré knihy zobrazené v predaji v garáži, ktorých titul nespôsobuje vašu zvedavosť. Môžete ich nakoniec kúpiť, nie ich prečítať, ale ozdobiť ich! A nie je to vtip. Oddelením a rámovaním ako umelecké diela, ich najkrajšie stránky časom mierne zažltnuté (texty alebo ilustrácie), mohol byť nástenný dekor ľahko pod kúzlom.

Dielenská lampa = ofsetové nástenné svetlo

Ak narazíte na lampu remeselníka alebo umelca z minulosti, prečo jej nedať druhý život modernizáciou? Namiesto toho, aby ste ho prijali ako kĺbový prípravok na zavesenie, zaveste ho na stenu ako ofsetová nástenná lampa a efekt bude dvojnásobne úspešný.

Ratanové koše = očarujúce úložisko

Ratanové koše, ktoré sa používali na nakupovanie, vychystávanie a ďalšie, sa teraz dajú interpretovať ako autentické originálne úložné priestory. Staňte sa skutočným tote, organizujeme to, čo chceme: šperky, čisté listy, knihy, prikrývky, vankúše ... Naše praktické dekoratívne videá