Podrobne

Revol: Umenie pri varení porcelánu

Revol: Umenie pri varení porcelánu

Revol, poznáme značku pre jej malé pokrčené poháriky, ktoré sme si všetci užili veľa, menej pre zvyšok jej zbierok. Vymenúva sa, aby sme zistili, čo nám spoločnosť špecializujúca sa na porcelán môže ponúknuť.

Dve storočia tradície

Bratia Joseph-Marie a François Revol, dvaja bratia, vytvorili v roku 1789 po objavení ložiska kaolínu rovnomennú značku. Dnes je Revol vo Francúzsku jedničkou v oblasti kulinárskeho porcelánu. Revol, pôvodne predstavený pre profesionálov a navrhnutý v spolupráci s šéfkuchármi, sa čoraz viac etabloval ako spotrebiteľská značka. Vyrobené vo Francúzsku v Saint-Uze (Drôme) a 100% myslené pre všetkých nadšencov varenia, pre 11 generácií, kvalifikovaní a zanietení muži sa striedajú na rovnakom mieste, aby odovzdali svoje know-how a lásku k svojej profesii , Mnoho výrobných krokov sa stále vykonáva ručne, kvôli presnosti gesta a krásy objektu. Dotyk autenticity, ktorý patrí iba Revol. Ťažko si predstaviť, pre štyri milióny výrobkov vyrobených každý rok a napriek tomu!

Kvalitný porcelán

Spoločnosť neustále preukazuje technické inovácie, kreativitu, vynaliezavosť a vytrvalosť a ťaží z veľmi efektívneho výrobného nástroja a vysoko úspešného výrobného procesu. Zložky, ktoré sú nevyhnutné na výrobu porcelánu, sa vyberajú s najväčšou starostlivosťou: hlina, kremeň, živec a kaolín kombinované v jedinečnom zložení zvanom „slip“. Revol zostáva jediným francúzskym výrobcom porcelánu a jedným z mála na svete, ktorý si stále pripravuje svoju vlastnú pastu. Tento kvalitný porcelán, pôvodne určený pre stravovanie, spĺňa najvyššie nároky. Neporézny, neabsorbuje tekutiny, tuky, pachy ani baktérie, čo zaručuje perfektnú hygienu. Vďaka vareniu pri 1320 ° C je kompatibilný s veľmi vysokými teplotami. Umožňuje tiež distribúciu tepla do srdca potraviny pre neporovnateľné varenie. A samozrejme, pretože Revol je značka zakorenená vo svojej dobe, výrobky tejto značky idú do rúry, mikrovlnnej rúry, mrazničky a umývačky riadu.

Túžba zviesť

Potešenie z tvorby, radosť zo zdieľania, varenia prežíva nebývalý záujem. Dnes je to práca inšpirovaných odborníkov a tiež vášnivých amatérov. Všetky majú jednu spoločnú vec: starostlivosť o dobro a krásu. Je to nová móda: varenie, servírovanie a ochutnávka v jednom jedle, s vašimi chuťovými pohárikmi, s očami, kombináciou výkonu a dizajnu. Kolekcia Revol, funkčná v kuchyni a obohacujúca sa pri stole, od aperitívu po dezert, vnútorný alebo vonkajší, kombinuje farbu a inováciu, aby potešila oči, uvarila, prekvapila a podelila sa o ne. Posledným stvorením je skutočná revolúcia. V skutočnosti, od svojho názvu, revolúcie, po technické vlastnosti prostredníctvom svojho dizajnu, je všetko nové: rozsah, ktorý zodpovedá jeho názvu. Jediná porcelánová linka, ktorú je možné použiť v peci, na plyn, indukciu av mikrovlnnej rúre. Skutočne technologický výkon, prichádza vo veľmi kreatívnej línii, od kastrólskeho riadu po tagínové jedlo. Je tiež veľmi odolný a trendy so svojimi viečkami, ktoré sa dodávajú v skutočnej dúhovej farbe.

Zmačkaná zbierka

Slávny Froissés, ktorý sa narodil v roku 2000 a stal sa za niekoľko rokov kultovým objektom, predstavuje jednu zo základných zbierok Revolu. Prekvapujúca rodina pohárov pracovala v trompe l'oeil. Ako skutočné dizajnérske objekty sa špeciálne série predávajú po celom svete. Od hrnčeka s objemom 5 cl až po 3-litrovú nádobu na šampanské čerpá Les Froissés inšpiráciu z trendov, aby zodpovedala módnym trendom. Naše praktické videá na dekoráciu stolov