Komentáre

Interiér našich chladničiek

Interiér našich chladničiek

Sharp, japonský výrobca elektroniky, sa pozrel do chladničky Európanov a výsledky sú prekvapujúce. Prieskum značky zdôrazňuje zvyky a špecifiká používania chladničiek podľa národností. Vo Francúzsku, rovnako ako kdekoľvek inde, má každý chladničku.

Chladné, pokiaľ ide o otváranie dverí (z chladničky)

Ako by ste si vzali fakt, že sa pozriete do svojej chladničky? Nová štúdia spoločnosti Sharp Europe ukazuje, že iba jedna pätina Európanov (21%) je pripravená otvoriť dvere svojej chladničky pred ostatnými. Tento prieskum európskych spotrebiteľov nám hovorí o praktikách všetkých.

Národné trendy

Táto štúdia tiež potvrdzuje niektoré stereotypy a iné národné stereotypy - Francúzi sú milovníci syra, španielski skutoční mäsožravci a čo je prekvapujúce, Spojené kráľovstvo sa stalo európskym hlavným mestom „hummusu“. Zistili sme tiež, že viac ako štvrtina Britov umiestňuje svoje vajcia do skrinky, v porovnaní s iba 4% Nemcov. Vzdelanie alebo poveternostné podmienky, štúdia neodpovedá na otázku, ale prináša zaujímavé vodítka.

Čo je prekvapujúce?

Štvrtina spotrebiteľov tvrdí, že svoje lieky uchovávajú v chladničke, zatiaľ čo 3% pripúšťajú, že tam dávajú svoje jedlo s jedlom. 3% respondentov uvádza lak na nechty na teplotu pod 5 °, zatiaľ čo 1% deklaruje ukladanie produktov, ako sú farby a batérie, do chladničiek. Ďalšie prekvapujúce reakcie, niektorí ľudia hovoria, že v chladničke uchovávajú opaľovací krém, tabak alebo plastelínu. Môžeme teda povedať, že naše chladničky videli všetko alebo takmer! Naše praktické videá na dekoráciu kuchyne