Príborník označuje jeho návrat

Príborník označuje jeho návrat


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Zabudnutý čas, príborník dnes znamená jeho veľký návrat v našich interiéroch. Príborník, praktický, dizajnový a dekoratívny, ponúka veľkú rozmanitosť štýlov, prispôsobuje sa všetkým priestorom a dokonca prijíma škandinávsky trend. Ale prečo tento veľký návrat? A prečo je pre nás taký atraktívny? Dešifrovanie fenoménu bočnej dosky.

Príborník odváža všetky štýly

Farby, materiály, povrchová úprava ... Príborník hrá kartu rozmanitosti, aby vás lepšie zviedla. Okrem klasických farieb, bielej a čiernej, je bočnica k dispozícii v nádhernej matnej šedej, svetlo modrej farbe, ale tiež v jasne červenej farbe. Od povrchovej úpravy po základňu, cez zásuvky a rôzne skladovacie priestory je výber materiálov obrovský. Medzi kovovou a drevovláknitou doskou, lesklým lakovaným alebo matným lakom, bočnica ponúka viac možností a pre každého existuje niečo. V skratke, príborník má skutočne všetko, čo poteší.

Príborník sa prispôsobí vášmu interiéru

Je to naozajstný dekoratívny obľúbený doplnok, ktorý sa prispôsobí každému interiéru. A áno, nie príliš vysoká a plytká (asi 70 cm vysoká a 45 cm hlboká), má príborník peknú dĺžku (v priemere 1,50 m) a umožňuje ukladať riad, obrusy a iné podnosy. Ideálne na obliekanie jedálne. Veľmi dobre sa hodí aj do obývacej izby, kde sa ukladajú vaše knihy a časopisy, čím sa vytvára priestor.

Príborník ide do škandinávskeho času

A pre uspokojenie milovníkov severského štýlu a škandinávskej atmosféry je model Marcus trendom. Je príjemne retro, vďaka svojej dyhe zo svetlého dreva, čistých línií a neutrálnych, pokojných farieb je Marcus rovnako pohodlný v obývacej izbe alebo jedálni ako v kancelárii. Je teda na vás, aby ste si vybrali, kde to bude mať najúčinnejší efekt.

Objavte náš výber produktov tu:






Reklama