Dievčenský kútik inšpirovaný mnou, škaredý a škaredý 2

Dievčenský kútik inšpirovaný mnou, škaredý a škaredý 2

Strašidelný dom Gru v prvom filme, zabudli sme. Teraz, keď sa venuje svojim 3 malým dievčatám a odložil super trestný čin, náš hrdina, ktorého už viac nenájdeme tak škaredý a ktorý už nie je zlý, má nové poslanie: odmaskovať skutočný darebák, ktorý používa niekoľko alibisov, počnúc cukrárskym kuchárom ... v maxi dievčenskom pečive, ktoré by prinieslo každému dievčatku sen. O to lepšie, povieme vám, ako ju reprodukovať doma!

Cukráreň displej

Vitajte v cukrárni ... pre malé dievčatá! Hlavné jedlo v ponuke? Výstava alebo pečivo sú jedálenským stolom, ktorého obľúbená položka sa nazýva ružová detská polica Gourmandise v Maisons du Monde. Perfektný kus nábytku na obnovenie dekorácie filmu a na hru macarons, chocolates, meringues and chic cookies shop. Pri nižších nákladoch, ale menej dievčensky, myslite na kartónový displej s názvom Skylta v Ikéi!

Sladké scény

Kto hovorí, že pečivo hovorí, labužnícke predstavenie! Vymieňame zvony a krabičky na cukrovinky, ktoré sa považujú za nebezpečné, pretože ich „sklenený“ materiál zobrazuje ružový plastový tortu, vo vnútri ktorého chuchvalce cukroviniek Ikea a zmrzliny a falošné košíčky a šišky jedálnička tvoria svoju hviezdu. , Atmosféru posilňujeme sladkými vzormi (na nástenných maľbách, vankúšoch, kreslách, girlandách ...) a voile!

Žlté a ružové pruhy na stene

Čo sa týka dezertu, tak ako sme chceli, veríme filmu, stojíme na obkladoch stien. Poznámka: veľké zvislé pruhy natreté v ružovej a svetloružovej farbe. Dosť na pestovanie pastelových, sladkých a ľahkých vesmírov. Mmm ... Naše praktické videá na dekoráciu stolov