Jarné prešívané prikrývky na posteľ

Jarné prešívané prikrývky na posteľ

Patchwork, tento staroveký materiál známy po celom svete, nepovedal svoje posledné slovo v našich súčasných interiéroch. Ak si vieme predstaviť viac ako posteľ, aby sme boli v zime v teple, vedzte, že sa prispôsobuje všetkým ročným obdobiam a že preto existujú jarné modely, ktoré sú v tomto okamihu ideálne na inštaláciu. Túžby po tradičnom, ale nemenej dekoratívnom vzhľade? Patchwork je určený pre vás!

Patchwork, pre záznam

Rekultivovaný štýl má viac ako kedykoľvek predtým trend a je to dobré, pretože patchwork je zásadou. Zloženie niekoľkých kusov látky získanej v rôznych farbách a tvaroch vedie k vzniku novej, veľmi dekoratívnej textilnej látky. Ak sa nám páči najmä verzia pre babičku so skutočnými kúskami odtiaľto, nie sme ľahostajní k súčasným modelom, ktorých textílie sú starostlivo vybrané, aby sa dokonale zhodovali. A nad posteľou nás patchwork presvedčil!

Ako ju používať v spálni

Či už v spálni dospelých alebo v spálni detí, patchwork nemá problém nájsť svoje miesto. Je samozrejme osadený cez posteľ tak, aby bol vystavený všetkým očiam a aby sa staral o dekor. Pri výbere sezónneho modelu však buďte opatrní. Na jar sa rozhodneme pre pekne kvetinové modely s čerstvými farbami. Zelená, ružová a béžová alebo modrá, taupe a ľan, v krátkych pastelových odtieňoch sú vítané! Môžete si vybrať modely s kúskami tkaniny slobody ...