Prímorská výzdoba: chybám, ktorým sa treba vyhnúť

Prímorská výzdoba: chybám, ktorým sa treba vyhnúť

Chyba, ktorej je potrebné sa vyhnúť: uspokojte sa s rozsahovým grafom

Keď hovoríme o prímorské dekorácie, vedzte, že ide o skutočný štýl dekorácie a nielen o prázdninový výstrelok.

Taktiež netreba myslieť si, že obraz s výhľadom na more bude stačiť na to, aby naplnil dekor, ktorý vás prinúti cestovať, pretože idete priamo do steny. Preto je tiež zbytočné zaobstarať sa do akvária, pretože budete mimo témy!

Morský štýl je jemný evokovaním okrajov Stredozemného mora alebo Atlantického oceánu podľa jeho preferencií vďaka dobre zvoleným farbám a iba niekoľkým doplnkom, ktoré si budú pripomínať pláže. Modré, biele a žlté odtiene na stenách alebo na ozdobné predmety. Prírodné materiály pre vaše doplnky a nábytok.

Chyba, ktorej je potrebné sa vyhnúť: zabudnutie na niektoré spomienky na dovolenku

Ak najviac nábytok a doplnky v prímorskom štýle nájdete vo všetkých ročných obdobiach a vo všetkých obchodoch s dekoráciami, trocha autentickosti nepochybne pridá do vášho interiéru cachet alebo aspoň trochu nostalgie.

Ideálne je preto priniesť späť malé dekoratívne doplnky z vášho posledného pobytu pri vode. Môžete si priniesť nejaké škrupiny, ktoré umiestnite pod zvonček v štýle kabíny, vetvy naplaveného dreva pre prirodzený nádych alebo rybársku sieť, aby ste na chodbe vytvorili originálnu koláž.

Na druhej strane okamžite vylúčime kýčové doplnky zakúpené v obchodoch so suvenírmi na pláži, pretože prímorský štýl je elegantný a elegantný. Mušľová socha alebo dokonca falošná vyrezávaná ryba budú príliš hrubé na to, aby našli svoje miesto vo vašom interiéri.

Chyba, ktorej sa treba vyhnúť: preháňajte


A rovnako ako si dobre vyberiete svoje príslušenstvo, vyhýbame sa preháňaniu !

Netreba dodávať, že na dekoráciu stola nepoužívame piesok ani inde. A predovšetkým hráme moderátorskú kartu.

Myšlienka nie je taká, že by sa z vášho interiéru stalo múzeum mušlí, ani aby vás interiér upútali morské kotvy. Delfíny tiež zabudneme. Hromadenie predmetov inšpirovaných morským gýnom neprináša očakávaný účinok.

Radšej navrhnite prímorský štýl s morskými farbami napríklad preto, že práve táto farebná paleta vytvorí túto veľmi zvláštnu atmosféru a ktorú oceníte, keď ste na dovolenke.

Do svojej výzdoby môžete integrovať prvky, ktoré naznačujú život pri oceáne: pádlové veslo, škvrnitý surf, staré rybárske koše alebo podberáky visiace na stene ako maľby atď.

Chyba, ktorej sa treba vyhnúť: zanedbávanie materiálov

A pretože hovoríme o navrhovaní prímorskom štýle, tiež premýšľajte o materiáloch, ktoré vám pripomínajú pláže.

Prečo si nevyberať podlahu s kamienkami v kúpeľni, ak chcete niečo originálne?

Vo všeobecnosti stavte na prírodné materiály tak, že vám napríklad ponúknete mierne sivý drevený nábytok alebo kreslá z prírodných vlákien. Driftwood je tiež vhodným materiálom pre prímorské dekorácie, Môžete ho použiť na vytvorenie osvetlenia alebo háčikov na kabáty vo vašom interiéri.

Pamätajte na to more sú predovšetkým panenským prírodným priestorom s ležadlami a uterákmi a to je to, čo musíte vo svojom interiéri vylepšiť, aby ste si túto atmosféru mohli užiť po celý rok! Tu niet pochýb o opakovaní týždennej dovolenky, ale o využívaní výhod života pri mori po celý rok.