Aké farby by som mal zladiť s neónovou ružovou?

Aké farby by som mal zladiť s neónovou ružovou?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

V prípade dievčenského ducha je neónová ruža na špičkovej úrovni. Medzi sladkou evokáciou cukrovej vaty a retro vzduchu, ktorý dáva dekoru, neónová ruža nezostane bez povšimnutia. Nádherné spojenie s tmavo modrou alebo čiernou farbou môže byť zoslabené prítomnosťou miernejšieho tónu, napríklad hnedej farby. Je tiež vynikajúca v romantických a ultra ženských odtieňoch dobre temperovaných ružových podtónov.
Fotoúver: Cech dizajnérov

Neónová ružová a tmavo modrá

Nenechajte sa mýliť, muži nie sú necitliví na ružovú neónovú farbu, pretože sa objavujú iba v odborne meraných dotykoch. Takže nepochybujete o tom, že by ste sa dostali do celkového typu jahodovej žuvačky, ak si neželáte, aby sa princ princ odstrelil preč. Neonová ružová hra, spájaná s tmavo modrou farbou, hrá ženskú mužskú kartu bez falošných tónov. V zmiešanej kúpeľni, rodičovskom apartmáne alebo dokonca v spoločenskej obývacej izbe prináša to, čo vyžaduje, v dobrom humore a modernosti a dokonca sa môže ukázať ako elegantné na omočenie ...
Fotokredit: La Redoute

Neónová ružová a čierna

Zbohom monotónnosť ... ahoj úľava a extravagancia vďaka jemnému manželstvu neónovo ružovej a čiernej, ktoré prichádza zmiešať základnú bielu pre jas. S takou harmóniou nadobúda dekor iný rozmer. Táto kombinácia odtieňov nie je príliš holčičia ani príliš konvenčná, vyhovuje retro aj súčasnému vesmíru. Aby sme zdôraznili dizajnérskeho ducha, môžeme si ponúknuť niektoré predmety a nábytok zo skvelých zbierok Matière Grise, ktoré dávajú farebnému kovu pýchu. Štúdio umelca, podkrovie, byt v priemyselnom štýle sú všetky vesmíry, ktoré budú šťastne obsahovať pozitívny a negatívny interpunkčný odtieň neónovo ružovej. Rovnako elegantná a nadčasová, neónová ružová a sivá harmónia je vhodná do každej miestnosti v dome, dokonca aj do detskej izby.
Fotografický kredit: Dulux Valentine

Úžasná ružová a taupe svadba

Farby sú na špičkovej úrovni, ktoré ovplyvňujú našu náladu. Spojenie neónovo ružovej s hnedou alebo lesklou hnedou vytvára dekor, ktorý dodáva energiu a vedie k blahu: atmosféru, ktorá nezostáva bez apatia, bez toho, aby bola nasýtená. Táto harmónia farieb je ideálna na verande alebo v izbe rodičov, kde vedie k odpočinku. Je tiež vhodný do obývacej izby, ktorá je široko otvorená v rohu očarujúcej prírody. Rustikálny nábytok zo surového dreva tu prirodzene nájde svoje miesto.
Fotokredit: La Redoute

Odtieň ruží pre romantizmus

Možno by sme chceli vidieť život v ružovej farbe bez toho, aby sa vyvíjalo v krabici na cukríky. Preto je lepšie zvoliť odtiene ruží s interpunkčnými tónmi fialovej a parmskej, aby sa získala vnútorná dekorácia, ktorá je podľa potreby rafinovaná, ženská a romantická. Od dievčenskej izby po modernú obývaciu izbu táto variácia od práškovej ružovej po neónovú ružovú pravdepodobne zvádza. Potvrdzujeme bohémskeho ducha s nádychom jemnej zelene pre evokáciu jarných lúk, kde zvýrazňujeme rytmus s niekoľkými akcentmi tmavočervenej farby, ktoré prinesú doplnky, ozdobné predmety a bielizeň.
Fotoúver: Cech dizajnérov


Komentáre:

 1. Jantis

  Súhlasím, pozoruhodný nápad

 2. Zahur

  It seems very good to me

 3. Tojale

  Blahoželám, aké slová ..., veľkolepá myšlienka

 4. Axton

  A že by sme sa urobili bez vášho pozoruhodného nápaduNapíšte správu