Chyby, ktorým sa treba počas pohybu vyhnúť

Chyby, ktorým sa treba počas pohybu vyhnúť


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Sťahovanie často prináša veľa stresu a vyžaduje spoľahlivú organizáciu. Pripravte si boxy, premýšľajte o ďalšom ubytovaní, nezabudnite upratať pred odchodom, existuje niekoľko tipov, ako k nemu pokojne pristupovať. Potrebujete radu, aby ste sa nenašli v deň D? Tu je 5 chýb, ktorým sa treba vyhnúť.

Chyba č. 1: Pripravte si krabice v deň D

Pravidlo číslo jedna pri pohybe je samozrejme zorganizované! Takže nie je pochýb o tom, že ráno pripravíte svoje boxy. Aby ste sa necítili zahltení starým, môžete napríklad urobiť jeden alebo dva každý deň po dobu jedného týždňa. Umožní vám to ušetriť čas a pristupovať k tomuto pohybu serióznejšie. Okrem toho sa v deň D budete môcť venovať posledným drobným úpravám a predovšetkým budete mať čas viesť vodičov, ktorí budú mať stále všetky svoje obľúbené predmety vo svojich rukách!

Chyba č. 2: Zle odhadnutie hlasitosti, ktorá sa má presunúť

Počas posledného sťahovania ste šli zo štúdia do 3-izbového bytu ... takže budete samozrejme potrebovať kamión s väčším objemom, aby ste mohli prijať všetky svoje nové obchody. Aby ste sa nemýlili, existujú na internete webové stránky, ktoré vám umožňujú vypočítať celkový objem nábytku, ktorý budete musieť presunúť. Prax!

Chyba č. 3: Zanedbanie vašej pohybujúcej sa spoločnosti

Nie všetky pohyby sa uskutočňujú bez rozbitia, takže je dôležité vybrať si dobre sa pohybujúcu spoločnosť. Pred zverením nábytku sa dobre vzdelajte a predovšetkým si ho vezmite vopred! Ak chcete získať najlepšiu cenu, požiadajte o cenovú ponuku najmenej od troch spoločností. Je tiež potrebné uprednostniť tých, ktorí sú členmi Francúzskej federácie Movers alebo tých, ktorí majú osvedčenie o službe Afnor NF Service. Vedzte, že slovo z úst zostáva najlepším spojencom na jeho výber.

Chyba č. 4: Zabudnite na čistenie

Keď sa budete pohybovať, nebudete si môcť ujsť veľkú časť čistenia. Nové príchody musíte nechať čisté, takže mimo krabíc nechajte niekoľko čistiacich nástrojov. Kotúče na papierové utierky, vedro, špongie, utierky na čaj, čistiace prostriedky a najmä veľké vrecia na odpadky, ktoré hodia všetko, čo si nechcete vziať vo svojom novom domove.

Chyba č. 5: Neuskutočnenie súpisu

Inventár sa často berie na ľahkú váhu, môže sa však vyhnúť mnohým komplikáciám s ubytovateľom. Po niekoľkých rokoch môže malé poškodenie, ktoré už nevidíte, viesť k opravám, ktoré by sa mohli na vašom depozite zachovať. Venujte pozornosť a vyplňte otvory v stenách, vyčistite škvrny na podlahe, opravte kľučky dverí a všetky netesnosti kohútika. Nezabudnite tiež zhodnotiť situáciu hneď, ako dorazíte do svojho nového ubytovania, a všimnite si čierne na bielom drobnom poškodení, ktoré vám uľahčí prácu pri nasledujúcom ťahu.