Články

Aké farby by ste mali dať interiéru s motívom dovolenky?

Aké farby by ste mali dať interiéru s motívom dovolenky?

Leto sa už začína za nami a je to späť do školy, ktorá prevezme úlohu rýchlejšie, ako by sme chceli. Aby sme predĺžili sviatky a oddali sa indickému letu, dali sme si dekoráciu na tému cestovania s vhodným farebným kódom, ktorý vám odporúčame objaviť podľa vašich ašpirácií o globetrotting.

Východná destinácia

Nič nie je exotickejšie ako krátkodobý pobyt v Marrákeši na objavenie orientálnych zázrakov a ozdobného bohatstva krajín Maghrebu. Takže na vymyslenie denníka na slnku je orientálna dekorácia nepochybne dobrým výpočtom. Ale vedzte, že tento štýl interiéru nie je taký, aký bol! Ak sme v minulosti ponúkali ultrafarebné interiéry hraničiace s barokom, dnes sme sa dozvedeli o jednoduchosti a zdokonalení orientálnej výzdoby zameraním sa na krásne materiály a remeselnú prácu. Náhle veľmi teplé oranžové, červené a ružové farby ustúpia prirodzenejšiemu, ale nemenej teplému farebnému vesmíru. Potom oceníme zemité farby, ktoré pripomínajú tadelakt stien, ako aj krásu lesov používaných pre tradičný nábytok. Hnedé farby sú kombinované so striebornými a zlatými odtieňmi, ktoré neprehrajú vzácnu kartu pre dekoráciu, ktorá je elegantná a priateľská.

Africké miesto určenia

Pre návrat k prírode je nepochybne to, čo potrebujete, africký dekor. Je jednoduchý a vynaliezavý a využíva kreativity a prírody. Preto farby, ktoré sa hodia do dekorácie inšpirovanej Afrikou, sú rozmanité. Nachádzame hlboké hnedé, ktoré sa nosí farbami dreva, ktoré sa používajú na nábytok i na vyrezávané dekoratívne predmety. Prispôsobíme sa však aj živším farbám, ktoré zdôrazňujú kreativitu tohto kontinentu. Získané objekty sú ozdobené farbami, ako je tyrkysová modrá, jasne zelená alebo dokonca žltá slnečná žltá, na dekoráciu, ktorá nemá dobrý humor a zároveň nájde správnu rovnicu s tmavšími tónmi.

Prímorské miesto určenia

Pre vás žiadna dovolenka bez piesočnatej pláže? Toto sú morské dary, ktoré musíte priniesť do svojho domu! Na tento účel kladieme farby, ktoré robia kúzlo rebier: svetlé biele pre dotyk čerstvosti, modré pre dotyk námorníctva a šedé, aby vyjadrili všetky jeho nuansy. Rozhodnete sa pre farebnú kajaku, ktorá destiluje upokojujúcu atmosféru v dome. Preto dávajte prednosť bielym stenám a potom si zahrajte s príslušenstvom, ktoré vám pripomenie krásne dovolenkové hodiny. Morské obliečky, kamienkové dekoratívne doplnky a mnoho ďalších dekoratívnych nápadov vám určite pomôže priblížiť farebný kód pobrežia váš interiér. Chcete viac kontrastu? Pridajte dotyk červenej, aby ste vyvolali pompom námorníkov alebo koralov a hviezdic a prineste živejšiu farbu do morskej výzdoby. Naše praktické videá o prímorskej výzdobe