Dekoratívna vlna severského dizajnu

Dekoratívna vlna severského dizajnu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Škandinávsky alebo škandinávsky štýl, ktorý sa pochváli tlačou a verejnosťou, zvádza v dekoračnom svete. Prírodné materiály, triezve farby a čisté línie majú stále viac sledovateľov. Okrem zbierok významných značiek si niektoré spoločnosti vytvorili svoju špecialitu. Tu je náš výber základných značiek.

FIV LIVING

Firma LIVING, ktorá pochádza zo zimy, uplatňuje svoj škandinávsky štýl od roku 2005. Tapety, posteľná bielizeň, stolová bielizeň, riad sú navrhnuté a zaručené ako „čistý škandinávsky štýl“. Dánska spoločnosť sa pýši miestom vzorov, ktoré sa zakorenili v duchu ročníka. Združenie je úspešné!

Bloomingville

Staršie, Bloomingville bol vytvorený v roku 2000 Betina Stamp, vášnivý Číny, dekorácie a Francúzska. Tento dánsky rodák obnovuje škandinávsky štýl v tradičnom duchu. Nábytok, textil, doplnky stimulujú váš dekor severnými prízvukmi bez toho, aby upadli do klišé.

Muuta

Po vydaní názvu z fínskeho slova, ktoré znamená „nové perspektívy“, nie je mladá vydavateľská spoločnosť Muuto od roku 2006 v chlade. Tučné písmo, ktoré rešpektuje, otvára svoje dvere dizajnérom z celého sveta a zo všetkých svetov: nech sa vyjadrí.

House Doctor

House Doctor, málo známy vo Francúzsku, je spoločnosťou, ktorá existuje už od roku 1999 a ktorá interpretuje klasiku severského dizajnu modernejším, dokonca súčasným výrazom. Ťažké nájsť vo Francúzsku, táto značka je momentálne sprostredkovaná hlavne prostredníctvom webu. Nájdete tu široký výber dekoratívnych predmetov, nábytku, šperkov alebo dokonca odevov. Naše praktické dekoratívne videá


Komentáre:

 1. Uaid

  A woman wants a lot, but from one man, and a man wants one, but from many women. You have one good thing: that divides the butt to the butt. Frequent woman Smoking is harmful, drinking is disgusting, but dying healthy is a pity The inscription under the stop-valve in the subway train: If you feel lazy to go, pull this fucking thing. We didn't finish at the universities !!! Do not unbutton your trousers on someone else's mouth! Win95 is like an airplane - sick, but nowhere to go! Fenita fucking comedy

 2. Dour

  Som si istý, že o čom sa už diskutovalo, použite vyhľadávanie vo fóre.

 3. Tygojar

  Said in confidence, it is evident. I offer you to try to search google.com

 4. Najja

  Podľa môjho názoru sa mýlite. Môžem brániť svoju pozíciu. Napíš mi v PM, povieme.

 5. Rybar

  Of course, you can never be sure.Napíšte správu