Články

Paris Plages určuje trend v oblasti nábytku

Paris Plages určuje trend v oblasti nábytku

Rovnako ako každý rok sa z Paríža stáva prímorské letovisko! Tento rok, až do 18. augusta, si môžu Parížania užiť piesok a relaxačný priestor na brehu Seiny a na Bassin de la Villette. Príležitosť objaviť tohtoročný trend na pláži.

Výber letných farieb

Aby sa Parížania cítili na dovolenke, mesto Paríž sa stavilo na farbu a pre každého existuje niečo. Tí, ktorí by chceli byť na atlantických plážach, budú očarení námorníckou modrou, ktorá bola vybraná pre slnečníky určitých brehov a milovníci pobrežia Azúrového pobrežia. Napríklad v oblasti Bassin de la Villette existuje fuchsie a anízová zelená bez komplexu pre veľmi sviatočnú atmosféru, ktorá nesklame zvádzať mladých i starých.

Nábytok medzi pohodlím a dekoráciou

A na pozvanie relaxácie musel byť nábytok pohodlný a dekoratívny. Aj mesto Paríž znásobilo počet inštalácií! V programe: elegantné lehátka, ktoré strávia deň opaľovaním, farebné čílske stoličky, ktoré si po prechádzke užijú relaxačnú prestávku, ale tiež „bistro“ stoly a stoličky prepracované vďaka farbe, ktorá všetkým víta slnečné obedy. A na chvíľku kultúrneho oddychu v oblasti čítania trás Georges Pompidou využijete Air Concept a Nafukovacie vaky od My Note Deco. Čo vás núti nikdy odísť! Naše praktické záhradné videá