Komentáre

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť pri neo buržoáznom štýle

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť pri neo buržoáznom štýle

Štýl „novo buržoázneho“ so sebou prináša dekoráciu. Ten sa stáva synonymom kvalitných materiálov, vyhotovenia a tmavých farieb. Duch, ktorý napadne každú izbu v dome, je ilustrovaný v móde. Ale aby ste si osvojili štýl „neo buržoázny“ bez falošnej noty, odporúčame vám, aby ste si ho prispôsobili podľa chuti a bez rizika, že by ste sa sami zasadili. Farby, nábytok, doplnky a dekoratívne rady by mali byť objavené teraz, aby prijali štýl, ktorý prinútil módy obrátiť hlavy!

Nevyberajte si tmavé farby

Určite ste si všimli listovaním v módnych časopisoch, novo buržoázny štýl bol inšpirovaný 30. až 70. rokmi. Takže vaša hnedá paleta, horčica žltá, vínová červená, oranžová kresba na červenej alebo bronzovej zelenej. Tóny, ktoré sa už dlho považujú za staromódne, obnovujú svoj erb a sú vidieť v inom svetle.

Nezvyšujte svetlé odtiene

Aby sa nespadlo do príliš monotónneho prostredia, sú tmavé farby zvýraznené dúhovými alebo moaré odtieňmi, ktoré prinášajú ponímanie bohatstva, ktoré buržoázia tak oceňuje. Vítané sú bronzové, zlaté, strieborné alebo perlové efekty. Naopak, keď hrajú v protiklade, odhaľujú tmavé farby a ponúkajú úľavu celku. Ak chcete používať to isté, aby nespadol do bling bling!

Nenoste kožušinu

Buržoázia bez kožuchu je nemysliteľná! Vo výzdobe novo buržoázneho štýlu je to rovnaké. Koža leoparda na zemi alebo umiestnená na pohovke musí mať dekoráciu novo buržoázneho štýlu. Uisťujeme vás, že je možné investovať do veľmi úspešných napodobenín kože zvierat.

Neinvestujte do ručne vyrábaného nábytku

Zvláštnosťou buržoázie je, že miluje predovšetkým krásne kúsky ručne tvarované, ktoré si vyžadujú konkrétne know-how. Tradícia má veľmi bohaté skúsenosti a dáva prednosť investovaniu do nábytku, ktorý vydrží, ktorý môže preniesť na ďalšie generácie. Chápete, čo musíte urobiť!

Nestávkujte na to, čo je viditeľné

Milovník ne buržoázneho štýlu má rád krásne veci, luxusné materiály, ale netoleruje odpad. Zakorenený v tradícii, nestráca zo zreteľa hodnotu vecí, ale nemôže pomôcť milovať to, čo je videné a preukázané, aby preukázalo jeho známosť a úspech.

Nepáči sa bohatstvo

Z dôvodu absolútneho pohodlia miluje tento štýl predovšetkým útulné, príjemné a útulné interiéry. To je dôvod, prečo musíte staviť na plyšový nábytok, množstvo bratrancov, XXL kobercov ... Stručne povedané, prebytok a hojnosť sú tu, aby na návštevníka zapôsobili. Naše praktické dekoratívne videá