Koberce sú pozvané vonku

Koberce sú pozvané vonku


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Upozornenie na trendy: koberce sa vyvážajú do záhrady! Terasa, balkón alebo dokonca okraj vášho bazéna môžu byť teraz pokryté kobercami poskytnutými na tento účel, odolnými voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Ľahko sa udržujú, stačí ich občas potrasiť a umyť vodou, aby si každý deň zachovali svoje krásne farby. Máte radi tento nápad? Takže sa pozrite na náš nákupný zoznam!

Koberec na balkón a terasu

Máte šedý betónový balkón a chcete mu dať trochu života? Choďte do toho a kúpte ultra dekoratívny vonkajší koberec! Lacnejšie ako pokrytie podlahy drevenými dlaždicami alebo umelou trávou, môžete ju tiež zmeniť podľa ročných období a vašich prianí. Pokiaľ ide o vašu starú, trochu rozpadnutú terasu, aj táto sa môže ponúknuť trochu krásy tým, že inštaluje pekne grafický a farebný vonkajší koberec úplne v trende.

Koberec pri bazéne

Silné a mäkké vonkajšie koberce sú ideálnymi spojencami okrajov bazénu. Často sa ponúkajú v neutrálnych farbách, ako je sivá alebo hnedá, dokonale ladia s dekorom, čo je praktické, aby na záhrade neoznačovalo. Ak máte deti, neváhajte ich získať čo najskôr; to by im mohlo zabrániť poškriabať nohy na kamienku pri výstupe z vody. Ďalšie riešenie, ako dekoratívne ako ekologické: vyberte bambusový koberec, ktorý je veľmi odolný proti dažďu, ale ktorý neodolá aj všetkým poveternostným podmienkam.