Informácie

V kancelárii ... Chantal Thomass, módny návrhár

V kancelárii ... Chantal Thomass, módny návrhár

Známy pre svoje luxusné spodné prádlo, ktoré robí jeden sen a fantazíruje druhý, sa Chantal Thomass neobmedzuje len na ženské spodné prádlo. Dizajnér už dávno prešiel dverami dekorácie. Nedávny hotel a vstup do sveta podstielky pre Trecu odhaľujú jej všestranné skúsenosti. A to je v jeho byte, kde sa línie formujú.

Počítačový stôl

Kancelárie Chantal Thomass nikdy nemali radi. V jej veľkom parížskom byte sa však vzdala tradície a dala si priestor, ktorý sa teoreticky považoval za SONbureau. Po pravde povedané, je zriedkavé nájsť ju na tomto mieste, keď pracuje. Je to „počítačový stôl, vysvetľuje dizajnérovi, smejú sa, papierovanie, pošmyknutia.“ Aby si rozmyslela, nakreslila, predstavila si, usadila sa v jedálni na hosťovskom stole. A ak bude večera, môže si rýchlo urobiť miesto.

Multifunkčná jedáleň

Jedáleň, otvorená do obývacej izby, nehrá impozantne. Svetlé, vtipné, bez preťaženia, zdá sa, že sa nudiť nebude. Tu sa Chantal Thomass púšťa do najrozmanitejších stvorení. Napríklad po druhýkrát práve obliekala svoju výšinu posteľ, kráľovský nábytok do spálne. Od žakárového matraca posiateho stuhami až po čipky s potlačou čipiek, cez chodidlá transformované do členkových topánok, sú všetky jeho kódy prítomné v tejto kolekcii s názvom Secrets d'Alcôves.

Zberateľ a fanúšik blších trhov

Či už v móde, podstielke alebo v hoteloch, je to v tomto krásnom jedálenskom priestore, ktorý návrhárka prvýkrát pozlátila, čelia komodu naplnenej výstrižkami z tlače, fotografiám, kresbám, ktoré sa jej páčia mať po ruke. Veľký stôl tiež umožňuje jeho rozšírenie bez zložitých. Čo však najviac oceňuje, je pozrieť sa na každého. Obrazy Peynet, obrovskej knižnice, v ktorej je umiestnená zbierka Féminy z rokov 1901 až 1930, s ktorou pravidelne konzultuje. A potom sú tu jeho okná, prvky neoddeliteľné od kreatívneho zberateľa v srdci a kto všetko udržuje.

Obľúbené objekty Chantal Thomass

Naše praktické dekoratívne videá