Objavujem strojové šitie: súpravy na šitie a tipy na učenie

Objavujem strojové šitie: súpravy na šitie a tipy na učenie


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Mať šijací stroj je samozrejme nevyhnutné na šitie, ale to nebude stačiť. Na správne fungovanie budete potrebovať ďalšie základné nástroje.

Plná šijacia skrinka ...

Kúpte, zbierajte alebo si vytvorte peknú šijaciu škatuľu a umiestnite ju dovnútra: nožnice na novinky: tkanina 739845 a nožnice na zárez (na vyrezanie správy: tkanina 739845 a jej zabránenie) nerozotrie sa), rozrývač švov (na odstránenie nežiaducich švov ...), súpravu špendlíkov s okrúhlou hlavou a podporu na ich zošitie (uvidíte, výrazne to uľahčí vašu prácu tým, že ich budete mať na dosah ruky) na podložke!), krieda alebo ceruzka, ktorá sa dá ľahko vymazať, aby ste si mohli označiť svoje správy: 739845 látka, páska na ľahké odmeranie vašich správ: látka 739845, strojové ihly rôznych veľkostí, vhodné na šitie rôznych tkanín, cievok nití rôznych farieb a cievok. A nakoniec, ak chcete pracovať s aplikáciou, dočasné lepidlo na správy: 739845 látka nebude k ničomu.

Naučte sa šiť

Šitie je technická disciplína a to hovorí technické, hovorí sa v konkrétnej slovnej zásobe ... Aby ste pre vás ľahšie pochopili novinu: vzor šitia 739839, musíte sa oboznámiť s určitými termínmi. Napríklad budete musieť vedieť, čo je to rám a čo to znamená vytlačiť alebo zatiahnuť ... Oboznámte sa aj so základnými gestami strojového šitia, gestami, ktoré budete opakovať stokrát neskôr: obliecť si na stroji, vymeňte napríklad ihlu a plniace plechovky.

Prevezmite kontrolu nad svojím strojom

Pred spustením hlavy nadol je dôležité, aby ste dobre poznali rôzne nastavenia vášho stroja. Čítanie príručky bude určite veľmi nudné, ale čoskoro si uvedomíte, že je to povinný krok na správne šitie! Urobte si čas, (aj keď ste v zhone k útoku!) Vyskúšať rôzne nastavenia a body, na rôzne tkaniny. Vyskúšajte pedál a naučte sa šiť bežnou rýchlosťou, precvičte vedenie svojho pohonu: tkaninu 739845 bez toho, aby ste ju potiahli, urobte rovné švy, potom zakrivené švy, rovné stehy, kľukaté švy, stretch stehy ... Stručne povedané, bol ste! Nakoniec, skôr ako si vytvoríte vlastné vzory šitia, zoznámte sa s jednoduchými výtvormi pomocou dobre vysvetlených návodov, ktorých šablóny sú pripravené!
 Komentáre:

 1. Alder

  Only Shine

 2. Imre

  Som si istý, že toto je nesprávna cesta.

 3. Flynn

  Naozaj a ako som si predtým neuvedomil

 4. Voodoojind

  Pozoruhodné posolstvo

 5. Neno

  Pripojil som sa o všetko vyššie. Môžeme komunikovať o tejto téme. Here or in PM.

 6. Bressal

  Mýliš sa.

 7. Daigami

  I can offer you to visit the website, with a huge amount of information on a topic of interest to you.Napíšte správu