Trendy nápady, ako sa dostať preč pri mori, kým zostanete doma

Trendy nápady, ako sa dostať preč pri mori, kým zostanete doma


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak chcete doma vyzdvihnúť dekor prímorského štýlu, nejde iba o modré a biele pruhy. Prichytené podľa pobrežných inšpirácií, tu sú 4 ďalšie pokročilé nápady, niekedy neobvyklé, ale vždy veľmi tematické, ktoré majú talent na predĺženie dovolenky do konca leta.

S prvkami získanými z pláže sublimujú

Na prímorský odtlačok nemusíte tráviť veľa šťastia, aby ste si mohli vyzdobiť letnú výzdobu. Ak idete na dovolenku na pláž, využite príležitosť a prineste si späť niektoré cenné 100% prírodné nálezy: malé a veľké škrupiny, banku jemného piesku a niekoľko vetiev naplaveného dreva. Nepovažujete ich za tak drahocenné? Zamyslite sa znova. Všetko je v inscenácii! Pod zvonmi, v sérii stĺpcových váz, odmerných valcov, Erlenmeyerových baniek alebo v triu odklonených cukrových misiek uvidíte, ako sa mušle a naplavené drevo náhle dostanú na vyššiu úroveň. Posypte všetko jemným pieskom a zopakujte operáciu toľkokrát, koľkokrát chcete, a dostanete trochu vzduchu pre zvedavosť romantickej / oceánskej verzie kabinetu, ktorý určite nepritiahne pozornosť ...

S dekoratívnymi predmetmi inšpirovanými morským dnom

Inšpirácia sa potom vrhla na dvadsaťtisíc miest pod morom. Pretože trenie ramien morským dnom je rovnako efektívne ako pôvodné, dosahuje priblíženie sa k „široko otvorenému“ vzhľadu. Koralové tiene veľmi klasického motívu „ryby“ získavajú pôdu pod nohami. Pri pohľade na nezvyčajné vázy v Zara Home, ovocné koše v Alessi alebo svietniky na Made in Design sa zdá, že sú tento rok v oceánskom trende na prvom mieste. V tej istej myšlienke nás nechajú unášať ryby žijúce v hĺbkach (napr. Karafa zafarbená Geneviève Lethu) alebo si adoptovali tvar hviezdice!

S stupňovitým navigačným príslušenstvom

Čo keby bol prímorský štýl ilustrovaný materiálnou posádkou vždy prítomnou na palube? Predstavte si napríklad, záchranné lano pripevnené okolo zrkadla, aby mu dalo človeka alebo pádla zobrazené na stenách ako zberateľské predmety. A v dvoch sa vytvorí scenéria! Upozorňujeme, že téma „navigácia“ môže zaberať aj priestor pomocou jednoduchých modelov lodí a člnov. V závislosti od ich veľkosti a počtu posilnia viac či menej tému „prehliadač“.

S množstvom lán, ktoré znovu oživia atmosféru

Umenie povrázkovanie, ktoré námorníci dokonale ovládajú, je tiež zdrojom inšpirácie. Dobrou správou je, že s pár metrov hrubého lana je ľahké znovu vynájsť dekor! Napríklad tienenie tienidiel upravíme obalením šnúry okolo, zavesíme jeden alebo viac šnúr z jednej strany na druhú v miestnosti, aby sme improvizovali nezvyčajný veniec (pridaním vopred malých lampášov alebo látkových vlajok) v morských farbách) a vytvárame neočakávané scény tak, že ich posúvame, podobne ako pri mušlích, pod zvončeky! Naše praktické prímorské videá


Komentáre:

 1. Vokivocummast

  It is remarkable, rather useful piece

 2. Laramie

  Your idea is just great

 3. Aindreas

  In my opinion you commit an error. Write to me in PM, we will communicate.

 4. Finnin

  Podľa môjho názoru je to veľká chyba.

 5. Kimane

  Bravo, navštívili ste sa s vynikajúcim nápadomNapíšte správu