Krátko

Facelift v mojej kancelárii za menej ako 200 EUR

Facelift v mojej kancelárii za menej ako 200 EUR

Kancelária je miestnosť, ktorú človek z dekoratívnej strany rýchlo zanedbáva. Vyblednuté tapety, kompletne datované písacie stoly a takmer staromódny úložný priestor, skrátka je čas urobiť niečo bez toho, aby ste museli minúť tisíce a stovky. Ak neviete, kde začať, postupujte podľa pokynov. Rozpočet: 200 EUR ... Poďme!

Investujte do novej kancelárie: 99 eur

Vrchol a takmer jedinečný úrad je bezpochyby prvým bodom, ktorý treba riešiť. Aby sme boli v tomto trende, nemusíte plánovať kolosálny rozpočet, napríklad v La Redoute nachádzame niektoré malé perly škandinávskej inšpirácie s nižšími nákladmi.

Fotokredit: La Redoute

Dajte poličku, ktorá zahodí: 50,15 eur

Už žiadne veľké ukladacie stoly, ktoré zaberajú celý priestor svojimi viacerými úložnými priestormi. Jednoduchá, dobre vybraná polica sa veľmi dobre postará o usporiadanie prebiehajúcej práce. Obzvlášť sa nám páči tento model od AM PM, držaný dvoma koženými remienkami. Po pripevnení na stenu si môžete byť istí, že to nepovšimne.

Fotografický kredit: AM PM

Natieranie miestnosti v jasnom odtieni: 24,95 eur pre 2,5 l kvetináč + 3,85 eur pre sadu 3 kefiek

Niet pochýb o prepracovaní krásy vo vašej kancelárii bez toho, aby ste jej urobili dobrý ťah. Aby sme sa stali súčasťou samého seba, na ktorom má dekorácia svoje miesto, opovážíme sa svetlý a osviežujúci odtieň, úplne aktuálny. Vodná zelená, elektrická modrá alebo koralová ruža, vyvoláva to, nemyslíte?

Fotografický kredit: Dulux Valentine

Staré kreslo prikryte palačinkou: 14,90 eur

Po zmene kancelárie sa rozpočet rýchlo spustí. Ale nepochybujem o to, že sa nebudeme starať o stoličku, ktorá ju každý deň sprevádza. Ak je sedadlo vyrobené z textílie, môžete si jednoducho kúpiť novú farebnú a trendovú sedačku a znova ju potiahnuť. Ak je naopak vyrobený z dreva, môžete ho pokryť peknou podložkou pre stoličky, ktorá je rovnako útulná ako dekoratívna.

Fotokredit: Delamaison