Komentáre

Naše tipy na osvieženie vašej izby tento rok v lete

Naše tipy na osvieženie vašej izby tento rok v lete

Je tu leto a po mnohých týždňoch čakania sme na pokraji poľutovania. Ale predtým, ako upadnete do následného tepelného útlmu, tu sú naše tipy na ochladenie v interiéri.

Ak chcete chladiť miestnosť, vetrajte cez noc

Bez ohľadu na to, koľko sa otočíš a otočíš, nemôžeš zaspať. Vankúš už o pár minút už nemá žiadnu chladnú stránku, ktorá by nám pomohla, a my sa rýchlo obchádzame v kruhoch. Riešenie? Spite s otvoreným oknom! Existuje niekoľko riešení, ako zabrániť rušeniu komárov a iného hmyzu. Vďaka sieťke proti komárom je možné chladiť v pokoji. Táto veľmi tesná sieťovina umožňuje prúdenie vzduchu ľahko, ale nie komáre. Potom môžeme spať s otvorenými oknami. Používajú sa aj číre závesy, ktoré bránia hmyzu, ale umožňujú priechod vzduchu.

Aby sme udržali chladnú miestnosť, investujeme

Už sa viac nepýtame, investujeme. Existuje veľa riešení na osvieženie vašej izby. Klasický ventilátor je lacným a praktickým riešením. Ak chcete získať sviežosť, máte pred sebou veľkú fľašu zmrznutej vody, ktorá vám umožní stratiť o niekoľko stupňov. Tí, ktorí nie sú najviac spokojní s teplom, uprednostnia vežu alebo klimatizáciu, ktorá však v priemere stojí viac. Je tiež možné, aby niekoľko stoviek eur investovalo do chladiacej matrace!

Chráňte sa pred slnkom v spálni

Medzi deťmi, každodennými problémami, je skutočnou bolesťou hlavy zaspať. A teplo, ktoré nás v lete zasiahne, nič nerobí. Ak chcete zachovať sviežosť noci, zavrite počas dňa svoje záclony alebo rolety a neotvárajte ich až večer, keď sa vrátite. Slnko tak nebude klopať na vaše dlaždice a bude vykurovať miestnosť menej.