Krátko

A prečo nie ozdobný kufor?

A prečo nie ozdobný kufor?

Bez toho, aby ste si to uvedomili, je to tá vaša dovolenka, je to váš kufor! A toľko povedať, že je to verné, pretože vás nikdy nezklamalo, keď ho neváhajte zvládnuť bez toho, aby ste na to mysleli. V tomto roku teda dávame kufor do centra pozornosti tým, že mu ponúkame dekoratívny vzhľad! Áno, áno, hovorím o tom, že dá vášmu spoločníkovi dekoratívny nádych!

Prispôsobenie

Predtým, ako s kufrom pôjdete na koniec sveta, dajte mu pozor, aby mu dal dekoratívny vzhľad! Nielenže budete mať väčšiu rýchlosť ísť do svojho hotela, ale okrem toho bude oveľa ľahšie rozpoznať svoj kufor na letiskovom koberci. Ale ako potom? Ak je váš kufor z plastu, nie je nič jednoduchšie, pretože naň môžete nalepiť ľubovoľnú nálepku. Pomysli na tých, ktorí cestu vyprovokujú, ako lietadlá, palmy a iné, ale neváhajte ich tematizovať podľa vášho cieľa. Idete do New Yorku? Váš kufor vás potom ochutná nálepkami s americkými vlajkami a sochou slobody. Ak je váš kufor vyrobený z tkaniny, nepanikárte, môžete mu dať aj ozdobný nádych, ale tentoraz je čas na šitie. Niť, ihla a pár kúskov látky budú vašimi spojencami. Zamyslite sa aj nad vymyslenými odznakmi, ktoré môžu prispôsobiť váš kufor. A ak chcete hrať jemnejšie, myslite na držiaky štítkov, ktoré môžete zavesiť na rukoväť!

Nové šaty

Nový kufor bez zmeny je tiež možný! Stačí zmeniť jej výstroj pomocou konceptu Dandy Nomad's Bag on Bag. Malá trendová značka ponúka obaly kufrov, ktoré ju prispôsobia vášmu obrazu. Navajo, námorník alebo dokonca Eiffelova veža, kryty sa prispôsobia všetkým kufrom, aby mu dodali nový vzhľad. Váš kufrík je nielen štýlový, ale tiež chránený krytom, ktorý môžete vložiť do práčky. A čo sa mi na tomto projekte najviac páči, je to, že ide o zjednotenú spoločnosť. Pri každom nákupe kufra sa mikropodnikateľovi z celého sveta požičiava 1 euro, aby im pomohli pri príprave ich projektu. Pretože cestovanie znamená aj otvorenie sa svetu a vytváranie skvelých príbehov! Viac informácií na www.dandynomad.com Všetky články od Cendrine Dominguez Fotografický kredit: Pierre Olivier / TEVA Naše praktické dekoratívne videá