Podrobne

Kto je Paul? 100% značka dizajnu a recyklácie

Kto je Paul? 100% značka dizajnu a recyklácie

Francúzska značka vyrába od roku 2008 kusy so silným dizajnom rešpektujúcim prírodu. Konkrétna technika a know-how, z ktorých majú úžitok všetci.

Zrodenie značky

Za týmto „nepravdepodobným“ menom skrývajte dvoch nadšencov dizajnu, nasledovníkov konkrétnej techniky transformácie plastov: rotačné formovanie. Na príkaz francúzskeho priemyselného výrobného závodu špecializovaného na túto techniku ​​vytvárajú spolu „Qui Est Paul?“. Spoločnosť sa rýchlo obklopuje mladými tvorcami, ktorí vedia, ako skombinovať vynaliezavosť a úctu k planéte. Takto oživuje výrobky s grafickými líniami, ktoré vychádzajú z najoriginálnejších nápadov a vychádzajú z francúzskeho know-how a výroby. Čiapky našich starých fliaš majú iný možný koniec života ako ich zhromažďovanie v našej detskej škole. Vskutku, prvé stvorenie Qui Est Paula? Je kreslo Preklad Kylie Alain Gilles: výtvor vyrobený z recyklovaného korku.

Rotačné formovanie pre dizajn a životné prostredie

Názov sa na prvý pohľad môže javiť ako barbarský a desivý, ale za ním skrýva techniku ​​dokonale ovládanú značkou. Plast vo forme prášku alebo kvapaliny je umiestnený v rotujúcej kovovej forme. Po zahriatí na teploty do 300 ° C sa potom celý ochladí a odstráni z formy. Táto technika umožňuje vytvárať duté a originálne tvary, ktoré sú výhodné pre tvorivú tvorbu. Interiérový a exteriérový nábytok sa skladá z výrobkov so sochárskymi líniami, ktoré sú k dispozícii v mnohých farbách. Výrobky vyrobené vo Francúzsku sú 100% recyklovateľné a odolné takmer všetkým: plastový nábytok má tú výhodu, že vydrží teploty od -20 ° do + 60 ° alebo sa časom nezhorší. času (zlé počasie, zmena farby).

„Kto je Paul?“ : zbierka 2013

V tomto roku sú v zbierke niektoré celkom nové položky, ako napr Ohlala , Toto hravé a nepredvídateľné zalievanie môže skrývať svoju kapacitu 2 l studne a zvádza svojou tvárnosťou. K dispozícii v 17 farbách, budete ľahko nájsť farbu, ktorá bude dobre s vašim vonkajším nábytkom. Rad Rock Party zložený z pohovky a konferenčného stolíka prináša ducha kvetináča do vášho domova. Sedadlo (čierna, sivá alebo taupe) a horná časť (čierna, sivá alebo biela) sa stiahnu a odkryjú výklenok. Neviditeľný úložný priestor, praktický pre malé priestory, odľahčí police, ktoré už pretekajú. Inštalácia je menej jednoduchá doma, ale rovnako prekvapivá: formát Eiffelova veža 2,20 m. To spôsobí senzáciu u všetkých tých, ktorí prechádzajú jeho cestou, či už vo svetlej verzii v noci, alebo počas dňa farebnými a popovými. Kto je Paul? Dnes má národné uznanie, má viac ako 400 obchodných miest vo Francúzsku a silné medzinárodné zastúpenie vo viac ako 25 krajinách. Viac informácií: www.qui-est-paul.com Naše praktické záhradné videá